Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Opis

REBEL gra Kraina Lodów Gra karciana przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia. Do zestawu dołączono ilustrowaną instrukcje dla łatwiejszego zrozumienia zasad gry. Proste zasady oraz ciekawe kolory zachęcą dziecko do ineterakcji. Jak wyróżnić się na tle innych lodziarni w okolicy? Nowe smaki? Większe porcje? To już było! A może żonglowanie gałkami na oczach klienta? I to właśnie jest prawdziwe wyzwanie dla pracowników Krainy Lodów!

Kraina Lodów to wyjątkowa gra w której szybkość i precyzja ruchów idzie w parze z logicznym myśleniem i wyobrażeniem przestrzennym. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje identyczny zestaw 4 wafelków i 3 gałek (niebrudzących, niekapiących, nietopniejących, niesmakowych - czysto plastikowych) lodów. Ich zadaniem jest przekładanie gałek lodów z wafelka do wafelka, aż skomponują taką kombinację, która zadowoli ich klientów. Oprócz dokładności ważna jest też szybkość! Upewnij się, że w tym pośpiechu nie upuścisz jednej z gałek, bo inaczej będziesz musiał ją podnieść przy pomocy dwóch rożków!

Ten, który jako pierwszy zrealizuje 5 zadań będzie mógł ogłosić się najlepszym lodziarzem tego sezonu!

Lody, lody raz!

Zawartość pudełka: 16 wafelków (4 zielone, 4 różowe, 4 żółte, 4 niebieskie) 12 gałek lodów (4 zielone, 4 różowe, 4 żółte) 54 karty wyzwań ilustrowane zasady gry

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu: Karty do gry
Dla kogo Dzieci
Minimalna liczba graczy 2
Maksymalna liczba graczy 4
Wiek 6 lat+
Rozwijanie umiejętności Umiejętności społeczne Logiczne myślenie Kreatywność Wyobraźnia
Kolor Wielokolorowy

Wymiary pudełka

Waga 0.8 kg

Producent: REBEL

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.