Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

12959

Dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia

Opis

Pakiet składa się z:

[REC] [DVD]

Kolejny po "Labiryncie Fauna" i "Sierocińcu" fenomen hiszpańskiego kina grozy. Uznany za najbardziej nowatorski horror tej dekady i absolutny przełom w historii gatunku.
Na uwagę zasługuje również fakt, że do tej pory żaden film nie doczekał się amerykańskiego remake'u w tak błyskawicznym tempie.
W dobie telewizji na żywo cóż może być bardziej przerażającego od... horroru na żywo?
Uciekaj... Kryj się... Walcz o przetrwanie... Ale nigdy nie przestawaj nagrywać!
Pozostał tylko jeden świadek... Kamera...

[REC] 2 [DVD]

[REC] to druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który zarówno przez krytykę, jak i widzów został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy, do niedawna uważanego za gatunek filmowy wyeksploatowany już do granic możliwości.
[REC] rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu opanowania sytuacji. Jednak nawet ich wyposażenie i przeszkolenie może nie wystarczyć w starciu z tym, co czeka ich w odciętej od świata kamienicy.

[REC] 3: Geneza [DVD]

Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z "Sierocińcem" zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory.
To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa "póki śmierć nas nie rozłączy" nabrały szybko zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia. Morderczy wirus zamienił gości weselnych w krwiożercze monstra. Panna młoda rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Paco Plaza Jaume Balagueró
Kraj pochodzenia Hiszpania
Język Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 hiszpański
Kategoria Horrory
Płeć Horrory

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2007

Producent: Kino Świat

Opinie ( opinii)


Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.

image