rajlazienka

Nasz firma działa na rynku od 1991 roku. Z racji potrzeb rynku, firma działała w wielu branżach. Handlu na terenie kraju jak i handlu na rynek zagraniczny. Jednak żadna branża nie funkcjonuje bez handlu i sprzedaży. Kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży wysyłkowej daje nam przekonanie, że spełnimy Państwa oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bardzo ważna jest wiarygodność marki, dlatego dbamy aby Państwo byli zawsze zadowoleni z zakupów dokonanych u nas. Dziękujemy za wybór właśnie nas. Nasza firma składa się ze sztabu ludzi, którzy rozumieją potrzeby dzisiejszego, współczesnego konsumenta. Jak zespół chcemy zawsze zapewnić komfort dokonywania zakupów, szeroką gamę unikatowych produktów, w cenach na każdą kieszeń.
rajlazienka@emag.pl
667390380

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

28 produktów (zobacz wszystkie)
Dom i Ogród
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Od 22/02/2019 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Karta płatnicza, o wartości wyższej niż 2000 PLN .
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 2000 PLN wynosi 49 PLN.
  • Od 22/02/2019 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Przelew On-line, o wartości wyższej niż 2000 PLN .
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 2000 PLN wynosi 49 PLN.
  • Zaczynając od 2019-05-09 zamówienia o wartości wyższej niż 2000 PLN będą wysyłane za darmo.
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 2000 PLN wynosi 49 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Gwarancja 2 lata.
rajlazienka@emag.pl
667390380

Zakupione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. Zwracany towar powinien być oddany w stanie niezmienionym, nie noszącym śladów użytkowania wraz z oryginalnym opakowaniem, z dołączonym dowodem zakupu. Prosimy nie odsyłać towarów uszkodzonych czy niesprawnych, muszą one być zgłoszone do działu reklamacji na podstawie gwarancji lub z tytułu niezgodności towaru z umową. Przesyłki uszkodzone i wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane. Koszty związane ze zwrotem lub wymianą ponosi kupujący.
Prosimy o przesłanie towaru na adres: Ul.Golczewska 14B 72-110 Przybiernów
Do przesyłki należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Po dokonaniu zwrotu przelewamy należną kwotę na podane konto.

Uszkodzenie przesyłki
Sprawdź dokładnie przy odbiorze swoją przesyłkę. Jeżeli stwierdzisz uszkodzenie mechaniczne towaru bądź braki towarowe, spisz protokół szkodowy z doręczycielem/z kurierem oraz skontaktuj się telefonicznie z obługą sklepu (pomożemy wyjaśnić i rozwiązać problemową sytuację). Spisany protokół prześlij na adres: rajlazienka@emag.pl

Jeżeli nastąpiła awaria Twojego produktu lub stwierdziłeś w nim uszkodzenia fabryczne, zgłoś nam problem pod adresem rajlazienka@emag.pl

rajlazienka@emag.pl
667390380

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem danych osobowych Klientów w relacji ze Sprzedawcą jest Danwar Export Import Jerzy Pietkiewicz., NIP: 855-001-58-38 Regon: 810521166
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy w celu realizacji zamówień.