Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

92999

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Robot kuchenny wieloczynnościowy Teesa EASY COOK. Nadaj mocy pasji do gotowania! Sprawdz się w każdej kuchni - blenduje, miesza, wyrabia ciasto, mieli mięso oraz wiele innych! Moc, która radzi sobie z różnymi wyzwaniami - silnik 1200 W. Elegancka i praktyczna misa - wykonana z aluminium o pojemności 6 l. Wybierz swoje ustawienia - panel sterowania z wyświetlaczem LED.
Przyjaciel każdej kuchni Pobudź swoją pasję do gotowania! Kto powiedział, że przygotowanie posiłków dla całej rodziny ma być długotrwałe i wymagać wiele wysiłki. Robot kuchenny to jeden z elementów Twojego domu, który sprawi, że gotowanie stanie się czystą przyjemnością. Teesa EasyCook pomoże zarówno podczas robienia kremu do deseru, wyrabiania ciasta, mielenia mięsa czy blendowania ziół do włoskiego pesto.

Moc, która pozwala na więcej Zmień czas potrzebny na przygotowanie posiłków na maksymalnie krótki. Teesa EasyCook to urządzenie, które odmieni Twój sposób gotowania. Zrobi większość czynności za Ciebie, a Ty zyskasz dodatkowy czas tylko dla siebie. Potężny silnik o mocy 1200 wyrobi nawet ciężkie ciasto. Wybierz odpowiednią moc za pomocą bocznego pokrętła i działaj!

Praktyczna misa w pięknej oprawie Teesa EasyCook wykonano ze szczotkowanego aluminium. Nawet, gdy nie jest używany, wciąż świetnie prezentuje się na blacie każdej kuchni. Jego pojemna misa nie tylko pięknie lśni, ale mieści w sobie aż 6 litrów. To pozwala na przygotowanie porcji ciasta dla całej rodziny!

Funkcjonalny panel sterowania Ten robot kuchenny wyróżnia się na tle innych nowoczesnym panelem sterowania. Wykorzystuje on wyświetlacz LED dla precyzyjnego ustawienia prędkości oraz wybranie odpowiedniej funkcji. Wbudowany zegar, pozwala na dopasowanie potrzebnego czasu do rodzaju przygotowywanego dania, bez potrzeby ciągłej kontroli. Teesa EasyCook to Twój pomocnik przy każdym daniu!

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Typ Robot kuchenny
Główne cechy Blender Mieszanie ciasta Mielenie
Zastosowanie Domowe
Materiał obudowy Aluminium
Materiał misy Stal nierdzewna
Kluczowe własciwości System antypoślizgowy
Dołączone akcesoria Akcesoria do ugniatania Akcesoria do mielenia mięsa Akcesoria do mieszania Akcesoria do ubijania jajek Pokrywa misy
Zawartość opakowania 1 x Robot kuchenny
Kolor Srebrny

Specyfikacja techniczna

Moc 1200 W
Napięcie 220 V 240 V
Poziomy prędkości 8
Pojemność misy 6 l
Pojemność blendera 1.5 l

Producent: Teesa

Polecamy również

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image