Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: ihaa

18499

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Inne oferty (2 ofert)

Product image

W magazynie dostawcy

Sprzedaje i dostarcza eMAG

23999

Opis

Robot Esperanza. Wszechstronny robot do zadań specjalnych. Praktyczny robot, który ułatwi gotowanie i pieczenie. Potężny silnik o dużej mocy. Misa o dużej pojemności. Wygodna zmiana akcesoriów. Więcej możliwości z robotem kuchennym
Robot kuchenny to urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. Pozwala na oszczędzenie zarówno czasu w trakcie przygotowania, jak i pieniędzy. Łączy w sobie możliwości wielu, małych sprzętów. Potrzebujesz mniej miejsca, zyskując więcej możliwości. Robot marki Esperanza oferuje Ci zestaw zawierający szereg akcesoriów, które oferują niezrównaną ilość możliwości.
Silnik, który czeka na wyzwania Niezależnie, czy planujesz blendować zupę, czy mieszać ciasto robot kuchenny Esperanza jest na to gotowy. Za jego moc odpowiada potężny silnik, który bez trudu radzi sobie z różnymi zadaniami. Możesz mieszać nawet ciężkie ciasto drożdżowe, a nie zauważysz spadku wydajności.

Wybierz odpowiednią prędkość Robot kuchenny oferuje Ci regulację pracy silnika, przez co z łatwością osiągniesz pożądany rezultat w kuchni. Możesz wybrać jedną z dostępnych prędkości, aby dostosować pracę robota do Twoich oczekiwań. Daj zaskoczyć się efektami z robotem kuchennym marki Esperanza.

Pojemna misa
Ciasto przygotowywane z robotem kuchennym zawsze będzie miało idealnie połączone składniki. Specjalnie zaprojektowany system mieszania połączony z dużym pojemnikiem pozwala na przygotowanie porcji lekkiego ciasta dla całej rodziny.
Wygodny system zmiany akcesoriów Robot Esperanza wyposażony został w serię akcesoriów, a także możliwość dokupienia kolejnych. Abyś w pełni korzystał z jego możliwości zastosowano system łatwej wymiany akcesoriów, dzięki czemu zmiana nasadek zajmie Ci zaledwie kilka chwil.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Typ Robot kuchenny
Główne cechy Ubijanie Mieszanie ciasta Mikser
Zastosowanie Domowe
Materiał misy Stal nierdzewna
Kluczowe własciwości System antypoślizgowy
Dołączone akcesoria Akcesoria do ugniatania Akcesoria do ubijania jajek
Kolor Biały/Szary

Specyfikacja techniczna

Moc 800 W
Poziomy prędkości 6
Pojemność misy 4 l

Producent: ESPERANZA

Polecamy również

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!