Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Po raz pierwszy ROD STEWART o swoim niezwykłym życiu i karierze muzycznej!
Pasjonująca autobiografia legendy rock & rolla.

Raz przed świętami Rod Stewart wpadł na pomysł, by dać w prezencie Eltonowi Johnowi najnowocześniejszy model przenośnej lodówki. Urządzenie było hitem, a cena 300 funtów imponująca. Jednak Elton John zepsuł niespodziankę... Podarował Rodowi rysunek Rembrandta Adoracja pasterzy ze sceną ze stajenki w Betlejem.

Pieprzony Rembrandt! Poczułem się taki małostkowy - no, może nie tak bardzo, jak chciałby Elton, gdy później ironicznie określił mój prezent jako "wiaderko z lodem". To nie było żadne wiaderko, tylko supernowoczesna przenośna lodówka! - pisze w autobiografii.

40 lat temu Rod Stewart osiągnął coś, co nie udało się nawet Presleyowi czy Beatlesom - był numer 1. na listach singli i albumów po obu stronach Atlantyku. Jego soulowy głos, jedna z najsłynniejszych chrypek w muzyce rozrywkowej oraz pełne ekspresji występy na żywo uczyniły go jednym z najlepszych wokalistów wszech czasów.
Zasłynął jako autor takich piosenek, jak: "Maggie May", "Sailing", "Tonight's the Night", "Hot Legs", "Da Ya Think I'm Sexy?", "Young Turks", "Forever Young", i "You Wear It Well".

Rod Stewart szczerze opisuje skromne brytyjskie korzenie i dorastanie podczas tras koncertowych. Nie pomija swoich wielkich miłości - trzech małżeństw i ośmiorga dzieci - oraz setek koncertów po całym świecie. Opowiada też o słabości do Celticu Glasgow, pięknych blondynek i narkotyków. W licznych anegdotach wspomina nieustającą rywalizację z Eltonem Johnem i przyjaźnie z największymi muzykami swoich czasów.

Wybierz się w fascynującą podróż poprzez życie jednej z najwybitniejszych ikon muzyki!

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Rod Stewart
Wydawca Pascal
Format 215x150
Rodzaj Rozrywka, hobby
Język polski
Ilość stron 448
Podkategoria Muzyka rozrywkowa
ISBN 9788376421582

Producent:Pascal

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.