Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Ignatius Perrish budzi się pewnego ranka kompletnie skacowany. Jest pewien, że w nocy narobił głupstw, ale nic nie pamięta. W lustrze zauważa z przerażeniem, że wyrosły mu rogi? Zdezorientowany idzie do lekarza. Dostrzega też inną prawidłowość: wszyscy zaczynają mówić mu, co myślą. Bez ogródek, tak jakby nie mogli się powstrzymać. Kiedy Ig dotyka skóry innego człowieka, poznaje jego myśli, wspomnienia, widzi przeszłość. Rok wcześniej zgwałcono i brutalnie zamordowano jego dziewczynę i właśnie to wydarzenie doprowadziło Ignatiusa na skraj załamania nerwowego. Czy nowe zdolności pomogą mu wrócić do równowagi i odkryć, kto jest winien śmierci ukochanej?
W październiku do polskich kin trafi ekranizacja powieści z Danielem Radcliffem i Juno Temple w rolach głównych.
Dwa znakomite thrillery - "Pudełko w kształcie serca" i "Rogi", są najlepszym dowodem na to, że Joe Hill jest jednym z najlepszych amerykańskich autorów tego gatunku.
"Time Magazine"
"Rogi" są diabelnie dobre. Hill to znakomity pisarz z ogromną wyobraźnią. Ma wyjątkowy talent do zabierania czytelnika i swoich bohaterów w bardzo dziwne miejsca?
"USA Today"
Joe Hill?urodził się w 1972 roku. Jego pełne nazwisko brzmi Joseph Hillstrom King ? jest starszym synem Stephena i Tabithy King. Jego opowiadania (przede wszystkim fantasy) były publikowane w licznych czasopismach, otrzymał za nie wiele nagród i wyróżnień, m.in. nagrodę Williama L. Crawforda dla najlepszego nowego pisarza fantasy w 2006 roku. W lutym 2007 w USA ukazała się jego debiutancka powieść "Pudełko w kształcie serca", która dostała się na 8. miejsce listy bestsellerów "New York Times". Joe Hill mieszka w Nowej Anglii.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Joe Hill
Wydawca PRÓSZYŃSKI i S-KA
Format 202x142
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 376
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788379611140

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.