Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

10999 (- 24% )

8299

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Router TL-WR940N działający zgodnie ze standardem N pozwala na tworzenie przewodowych i bezprzewodowych połączeń sieciowych. Przeznaczony jest dla małych przedsiębiorstw oraz na użytek domowy. Urządzenie jest zgodne ze standardem IEEE 802.11n, zapewnia prędkość bezprzewodowego połączenia do 300M. Dla zapewnienia szybkiej transmisji router posiada 4 porty 10/100Mb/s. Wykorzystanie trzech dookólnych, zintegrowanych anten działających w oparciu o technologię MIMO zapewnia większą wydajność transferu bezprzewodowego, szybkość przesyłu danych, stabilność połączenia i pokrycie sygnałem danego obszaru. Technologia CCATM zapewnia automatyczne wybieranie optymalnego kanału pracy, uniemożliwia to występowanie konfliktów między kanałami. Urządzenie współpracuje z innymi produktami bezprzewodowymi zgodnymi z protokołami 11g oraz 11n.Urządzenie TL-WR940N umożliwia tworzenie bezpiecznych połączeń dzięki kontroli rozgłaszania SSID, filtrowaniu adresów MAC, szyfrowaniu WEP, WPA/WPA2 oraz WPA-PSK/WPA2-PSK. Jednocześnie, przycisk QSS (Quick Secure Setup) umożliwia aktywację szyfrowania WPS ułatwiając konfigurację zabezpieczeń bezprzewodowego przesyłu danych. Połączenie tych funkcji stanowi niezawodną ochronę przed intruzami i zapewnia bezpieczeństwo transmisji.Router TL-WR940N umożliwia przedsiębiorstwom oraz użytkownikom domowym współdzielenie przez kilka stacji roboczych jednego łącza internetowego. Posiada ponadto wewnętrzne porty umożliwiając wygodne, bezpośrednie podłączenie do urządzenia 4 komputerów. Oprócz łatwej konfiguracji i popularnych funkcji routerów szerokopasmowych urządzenie wspiera priorytetowanie połączeń. Wykorzystywane jest ono w przypadku połączeń wymagających dużego pasma i wrażliwych na występowanie przerw transmisji (np. dźwięk i obraz wideo). Router wspiera także funkcje wdzwaniania na żądanie, dostępu do opcji zarządzania online, automatycznej izolacji wirusów, UPnP i DDNS. Posiada zaawansowane opcje bezpieczeństwa i przyjazny interfejs użytkownika umożliwiający wygodną konfigurację urządzenia. Ten niezwykle wydajny a także stylowy router stanowi najlepszy wybór przy tworzeniu sieci bezprzewodowej.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Router
Wi-Fi standard 802.11 n 802.11 g 802.11 b
Porty LAN 4 x RJ-45
Porty WAN 1 x RJ-45
Szybkość transmisji Ethernet (Mbps) 10/100
Bezpieczeństwo WEP 64/128 bit WPA, WPA2 Firewall Filltrowanie adresów MAC
Antena 3 x antena zewnętrzna 5 dBi
Częstotliwość (GHz) 2.4
Szybkość transferu WI-FI (Mbps) 450
Port USB Nie
3G / 4G Nie
Printserver Nie
Zasilanie 12V / 1A
Wymiary (mm) 200 x 28 x 140
Inne Wsparcie UPnP

Producent: TP-LINK

Polecamy również

Opinie


4.4

5 opinii


26 lis 2010

Polecam!

Bardzo dobry router. Dzięki trzem antenom zapewnia doskonały zasięg i szybką łączność. Ma wiele opcji. Łatwy w konfiguracji. Oferuje pracę w trybie N ale zaletą też jest że można połączyć różne tryby pracy. Posiada najlepsze zabezpieczenia. Uważam że jak za tą cenę to naprawdę warto!

Dodaj komentarz

anonymous

24 lut 2017

Rozczarowanie

Kupione w eMAG

Przesiadłem się z TL-WR340G moc jego nadajnika 3dBm, moc nadajnika TL-WR940N wynosi 20 dBm i bardzo słaba poprawa zasięgu wifi, prawie żadna.

Dodaj komentarz

anonymous

04 sie 2014

TP-Link TL-WR940N

OK!!! Działa super. Instalowałem przez internet.

Dodaj komentarz

anonymous

27 lut 2012

TP-Link TL-WR940N

Miałem do tej pory trzy różne routery. Ten sprawdza się rewelacyjnie. Miałem ciągle problem z zasięgiem w dwóch miejscach mieszkania. Kiedy podłączyłem TL-WR940N zasięg mam maksymalny. Polecam.

Dodaj komentarz

14 Maj 2012

polecam

Mały ładny mi pasuje do modemu kablówki bo oba świecą na zielono :-) Papierowa instrukcja do bani dobrze że jest tutorial na CD. Ja wymieniałem ruter więc płytka nie pomogła bo miała standardową instrukcję Musiałem klonować MACa z kompa więc dobrze że chociaż trochę angielski znam i robiłem to już na innym ruterze bo bez tego nie zainstalowałbym rutera. Na stronie TP-Linka też instrukcja rozbudowana jest tylko po angielsku.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)image