Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Odkurzacz Rowenta RH 8879 WO Air Force Extreme wyróżnia się niezwykle wydajną pracą. Urządzenie wyposażone zostało w ssawkę Delta, która umożliwia dotarcie nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Dodatkowym atutem są diody oświetlające odkurzany obszar. Pełna naładowanie 25,2V baterii Litowo-Jonowej pozwala na 65 minut ciągłej pracy.

Air Force Extreme RH8879 to lekki i poręczny bezprzewodowy odkurzacz do codziennych małych porządków – idealne dopełnienie dużego, klasycznego odkurzacza. System bezprzewodowy pozwala sprzątać swobodnie i wygodnie bez konieczności przełączania kabla lub używania uciążliwych stacji dokujących, dzięki czemu można bezstresowo i bez ograniczeń odkurzać duże powierzchnie nawet przez 65 minut (czas ładowania 6 h).

Dodatkowo dzięki nowej baterii litowo-jonowej odkurzacz jest lżejszy o 20%, posiada krótszy czas ładowania do 6 h oraz posiada 2 x dłuższą żywotność.

Odkurzacz RH8879 jest bardzo wydajny, posiada 0,5l pojemnik na kurz, wysokiej pojemności baterię (25,2 V) dzięki czemu jego efektywność jest porównywalna z odkurzaczem tradycyjnym (o mocy 2200 W). Odkurzacz pracuje w Technologii Cyclonic, która zapewnia maksymalną skuteczność poprzez unikalny podwójny system oddzielania cząsteczek kurzu. Odkurzacz wyposażony jest w 3 prędkości oraz funkcję Booster, co gwarantuje lepszą skuteczność w zbieraniu kurzu.

Dodatkowo posiada system LED umożliwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc, a także komfortowy uchwyt z miękkimi wykończeniami, dzięki czemu nie wyślizguje się z ręki podczas odkurzania. Dodatkowym akcesorium jest Szczotka Delta Air Force ze zintegrowaną elektro-szczotką i wyjmowaną szczotką obrotową, której specjalnie wyprofilowany kształt ułatwi zbieranie kurzu z trudno dostępnych narożnych miejsc.

Specyfikacje

Cechy Ogólne

Typ produktu Odkurzacz pionowy
Zastosowanie Domowe
Odkurzanie Na sucho
Rodzaj zasilania Akumulator
Typ podłoża Dywan Podłoga
Głębokość 27.5 cm
Waga 3.5 kg
Kolor: Srebrny

Dane techniczne

Pojemność worka/pojemnika 0.5 l

Producent: Rowenta

Opinie


5

jedna opinia


Profil anonimowy

12 sty 2018

Bardzo dobry

Odkurzacz w pełni spełnił moje oczekiwania. Dobry zakup w dobrej cenie.
Polecam wszystkim Tym, którzy nie są jeszcze zdecydowani jakiego producenta wybrać.
Nie trzeba wydawać dwa razy więcej za coś co wykona tą samą pracę co Rowenta.
Bardzo dobry zakup.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.