19900

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Rowerek biegowy Milly Mally Speedway. Radość z jazdy!
Przyjazna oraz wesoła kolorystyka zachęcająca do jazdy Lekka i zarazem stabilna konstrukcja rowerka pomaga zachować równowagę Regulowane siodełko pozwala „rosnąć” wraz z dzieckiem
Rowerek biegowy to idealny sposób na rozpoczęcie nauki jazdy na rowerze. Tego typu rowerki pozwalają nauczyć się utrzymywać równowagę, zapoznają dziecko z konstrukcją roweru i zapewniają im dużo aktywnie spędzonego czasu. Rowerki biegowe są idealne do zabrania ich ze sobą wszędzie! Zdjęcie przykładowe i nie przedstawia oferowanego produktu.

Rowerek, który będzie przyjacielem Twego dziecka

Rowerek Speedway został skonstruowany w taki sposób, aby rozwijać u Twojego dziecka koordynację ruchową, motorykę, a także siłę mięśni nóg. Model ten od razu przypadnie do gustu dziecka i zachęci go do jazdy, gdyż posiada miłą i przyjaznę kolorystykę. Został on bowiem stworzony, aby zapewnić dziecku jak najwięcej frajdy!
Zdjęcie poglądowe. Nie przedstawia oferowanego produktu.

Rowerek, który rośnie wraz z dzieckiem

Rowerek Speedway wyposażony został w wygodne siodełko oraz wyprofilowaną ramę, co pozwoli dziecku utrzymać równowagę podczas pierwszych prób jazdy na rowerku. Jednocześnie w każdej chwili będzie mogło podeprzeć się nogami. Rowerek gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo na różnych powierzchniach - zawdzięcza to szerokim, pompowanym kołom i solidnej, metalowej ramie. Ponadto pojazd będzie „rósł” wraz z maluchem za sprawą regulowanego siodełka. Rękojeści natomiast posiadają antypoślizgową powierzchnię.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Biegowy
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 2 lata +
Maksymalna dopuszczalna waga 27 kg
Kolor Czerwony

Wymiary

Waga 2.6 kg
Średnica felgi 12 cal
Długość 88 cm

Producent: Milly Mally

Polecamy również

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)


Profil anonimowy

29 Maj 2018

Ola z eMag

30 Maj 2018

Poprawna wysokość to od 34 cm. Opis zostanie poprawiony. Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

Zobacz więcej

image

Rozwiń swój biznes!