Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

rzy lata po powrocie na scenę w 2009 szwedzki fenomen muzyki pop - duet Roxette - cieszy się jeszcze większą popularnością niż u szczytu sławy w latach 90.
Trwa światowe tournee zespołu rozpoczęte przed rokiem w rosyjskim Kazaniu w Tatneft Arena. Na koncerty w ramach tej trasy sprzedało się już niemal milion biletów. Ponadto do imponującej liczby 70 milionów sprzedanych płyt Roxette na przestrzeni kariery zespołu doszedł w tym roku kolejny milion.

Duet podczas tego tournee zagrał już 85 koncertów w ponad 30 krajach (a trasa wiedzie dalej, zespół zaplanował 150 koncertów). Ale między tułaczką po lotniskach, halach koncertowych, hotelach a spotkaniami z fanami z całego świata zespół znalazł także czas, by nagrać nową płytę "Travelling".

Przyświecała jej myśl, by wykorzystać zapasy pozytywnej energii nagromadzone podczas tej niesamowitej podróży i stworzyć nowy materiał. Powstał album, który podobnie jak "Tourism" z 1992 doskonale oddaje atmosferę podróży -zespół czerpie inspirację z życia w trasie, materiał zaś nagrywa w pokojach hotelowych, studiach i podczas prób dźwiękowych przed koncertem.

Owocem tych nagrań jest fascynująca muzyczna pocztówka zawierająca 15 doskonałych utworów - w większości nowych kompozycji, kilka evergreenów oraz parę perełek, które z różnych względów nie ujrzały światła dziennego wcześniej. Duetowi towarzyszy zgrany i utalentowany zespół, a piosenki Gessle po raz kolejny udowadniają, że ten niezłomny autor przebojów dysponuje znakomitym zmysłem melodycznym i wciąż potrafi zaskakiwać.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Rock
Płeć Rock

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Rock
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Roxette
Tytuł Roxette: Travelling

Producent:Warner Music

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.