Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Woda toaletowa o niezwykle męskim, energetycznym aromacie. Początkowo rześki i soczysty, owocowy zapach rozwija się na skórze, by po pewnym czasie otulić ciepłymi i zmysłowymi, drzewno piżmowymi akordami. Woda dedykowana mężczyznom pewnym siebie, pełnym radości i energii, ceniącym klasyczne mieszanki zapachowe na równi z nowoczesnymi. Nuty zapachowe: bergamotka, limonka, mandarynka, jaśmin, tytoń, bób tonka, szałwia, wanilia, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe. Flakon o pojemności 100 ml.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Woda toaletowa
Dla Dla mężczyzn
Kategoria zapachowa Orientalna Drzewna
Pojemność 100 ml

Producent:Salvador Dali

Produkty komplementarne

Opinie (2 opinie)


Ogólna ocena produktu:

5 (2 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez
anonimous
2011-10-17T00:00:00+00:00

JFK

REWELACYJNY ZAPACH!!!TAKI JAK LUBIĘTZN.Z OGONEM.ŚWIEŻYMOCNY I TRWAŁY.KUPIŁEM GO TERAZA NIE LATEM I JESTEM NIM MILE ZASKOCZONY.TRWAŁOŚĆ Z WYŻSZEJ PÓŁKI .LAGUNA JEST NIBY TAKIM PROSTYM ZAPACHEMA COŚ JEST W NIM TAKIEGOŻE AŻ CHCE GO SIĘ WĄCHAĆ.CZUĆ W NIM JAKĄ DEKADENCJĘ.BĘDZIE MOIM ZAPACHEM Z JEDNEGO PROSTEGO POWODU.JAK IDĘ ULICĄ TO DALI LAGUNA NIESIE SIĘ ZA MNĄ 20 M.JAK BĘDZIECIE ZNAĆ PODOBNE ZAPACHY KTÓRE SIĘ TAK NIOSĄTO OPISUJCIE TO.WTEDY WIEMŻE KUPIŁEM NAPRAWDĘ DOBRĄ WODĘ.

Opinia dodana przez
anonimous
2013-09-28T14:55:24+00:00

Salvador Dali Laguna For Men woda toaletowa 100 ml

Pachnie rewelacyjnie lekko owocowo-słodko wakacyjnie. Dosyć trwały zapach na kilkanaście godzin w moim przekonaniu za tą cenę opłaca się.

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.