Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: GIMMIK

59990

3 sztuki w magazynie

Opis

Himoto Corr znany również jako Rally Monster to model RC wzorowany na prawdziwym samochodzie rajdowym. Pierwsze co rzuca się w oczy to jego sportowy realistyczny wygląd. Zawieszenie typu truggy połączone z szerokim rozstawem przednich i tylnych kół zapewnia modelowi niezwykłą przyczepność. Niewiele jest na rynku tak uniwersalnych konstrukcji. Himoto Corr jest modelem które nie tylko śmiało może konkurować z innymi modelami typu short course,ale w pewnych kwestiach może nawet okazać się lepszy! Auto zostało wyposażone w pełne łożyskowanie kół, co rzadko zdarza się u innych marek tej samej klasy, gdzie zamiast łożysk występują panewki. Dzięki temu rozwiązaniu żywotność auta jest zwiększona oraz zmniejszone są opory toczenia, co znacząco przekłada się na osiągi auta oraz komfort jego użytkowania.

Innym ewenementem jest radio 2.4GHz z systemem End Point Adjustment (EPA), dzięki któremu możemy indywidualnie regulować działanie każdego serwomechanizmu. Dzięki EPA możemy narzucić limity w jakich mają pracować serwa i np. ograniczyć maksymalną prędkość naszego modelu - jest to bardzo przydatne dla początkujących. Pozwala to uniknąć zbyt szybkiej jazdy i ewentualnych uszkodzeń auta spowodowanych niewprawnym sterowaniem.
Prezentowane Himoto Corr to auto Ready To Run, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka, jedyne czego potrzebujesz to 4 szt. do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie. Dane techniczne Skala: 1:10 Długość: 460mmm Szerokość: 250mm Wysokość: 150mm Napęd: 4x4 Opony: gumowe, profilowane Zawieszenie: olejowo-sprężynowe amortyzatory Silnik: elektryczny szczotkowy klasy 540 Wał napędowy wykonany z aluminium Regulator obrotów: 120A Odbiornik: 4CH 2.4GHz Serwomechanizm: klasy standard o sile 3kg Radio: 2 kanałowe pistoletowe 2.4GHz z systemem EPA i fail safe, zasilane 4 bateriami AA Podwozie: solidne z metalowymi wzmocnieniami Akumulator: Vega Power 7.2V 2000 mAh NiMH Ładowarka sieciowa 250mA Mocne, piankowe zderzaki przednie chroniące przed uderzeniami Skład zestawu Model Himoto Corr RTR 2.4GHz z silnikiem szczotkowym Nadajnik pistoletowy 2.4GHz z EPA Akumulator Vega Power 7.2V 2000 mAh NiMH Ładowarka sieciowa Polskojęzyczna instrukcja obsługi

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Samochód wyścigowy
Rodzaj zasilania Elektryczne
Skala 1:10
Układ napędowy 4WD
Właściwości Zawieszenie adaptacyjne
Kolor Czarny
Poziom złożenia Złożony

Zdalne sterowanie

Zasięg maksymalny 0 cm

Producent: Himoto

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image