Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: GIMMIK

89990

3 sztuki w magazynie

Opis

Tanto to najnowszy Buggy w ofercie marki Himoto Racing. Model jest przeznaczony do jazdy po torach ziemnych i powierzchniach utwardzonych. Konstrukcja typu buggy która sprawia, że auto jest uniwersalne i równie łatwo prowadzi się w rękach początkujących, jak i zaawansowanych pasjonatów modelarstwa. Model został zbudowany też z myślą o łatwym dostępie do podzespołów i szybkiej dostawie. Ponadto wysokiej klasy silnik elektryczny klasy 550 i mocny regulator obrotów zintegrowany z odbiornikiem zapewniają wysokie osiągi i duży zapas mocy.
Auto posiada łożyska kulkowe we wszystkich kołach - nie występuje to u innych marek tej samej klasy. Dzięki temu rozwiązaniu żywotność auta jest zwiększona oraz zmniejszone są opory toczenia, co znacząco przekłada się na komfort użytkowania. Poza tym, poniższy model posiada radio 2,4 Ghz z systemem End Point Adjustment (EPA), dzięki któremu możemy indywidualnie regulować działanie każdego serwomechanizmu. Jednym z zastosowań tego systemu jest np. możliwość ograniczania maksymalnej prędkości naszego modelu do wybranej wartości, co jest bardzo przydatne dla początkujących i dzieci. Pozwala to uniknąć zbyt szybkiej jazdy i ewentualnych uszkodzeń auta. Każdy zaawansowany modelarz wie, że powyższe cechy są ewenementem w tej klasie cenowej, a samo auto deklasuje modele konkurencyjnych marek.Szeroki rozstaw kół i duże metalowe amortyzatory wypełnione odpowiednim olejem gwarantują odpowiednią przyczepność i stabilność na zakrętach, a odpowiedni prześwit i napęd 4x4 pozwala poszaleć tam gdzie zwykłe samochody torowe nie mają prawa wjechać.Wszystkie wyżej wymienione rozwiązania powodują, że samochody marki Himoto są chętnie wybierane przez modelarzy, którzy wiedzą czego chcą!

Prezentowany model Tanto 2.4GHz, to model typu Ready To Run, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka, jedyne czego potrzebujesz to 4szt do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie.

Zapewniamy pełną dostępność części zamiennych, dodatkowe akcesoria tj. diody, akumulatory, ładowarki oraz polskojęzyczną instrukcję obsługi i największy wybór karoserii. Dane techniczne Skala: 1:10 Długość: 409mm Szerokość: 256mm Wysokość: 139mm Rozstaw osi: 288mm Silnik: bezszczotkowy klasy 550 Akumulator LiPo 7.4V 2000mAh Olejowo-sprężynowe amortyzatory Duże koła z gumowymi średnio-twardymi oponami Zabezpieczona przekładnia i elektronika Bezszczotkowy elektroniczny regulator prędkości (ESC) Serwomechanizm: klasy standard o udźwigu 3kg Możliwość regulacji wysokości i twardości zawieszenia Napęd na 4 koła Radio pistoletowe dwukanałowe, 2.4GHz z systemem EPA, zasilane 4 paluszkami AA Skład zestawu Model Himoto Tanto 2.4GHz z silnikiem bezszczotkowym Radio 2.4GHz z systemem EPA Akumulator 2000mAh 7.4V Ładowarka sieciowa Polskojęzyczna instrukcja obsługi

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Buggy
Rodzaj zasilania Elektryczne
Skala 1:10
Układ napędowy 4WD
Właściwości Zawieszenie adaptacyjne
Kolor Czerwony
Poziom złożenia Złożony

Zdalne sterowanie

Zasięg maksymalny 0 cm

Producent: Himoto

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image