Opis

Ścierka Mikrofibra XXL Gosia 50x60 cm 1 szt. nie zostawia smug ani drobinek brudu nie wymaga użycia detergentów w zestawie jedna sztuka
Niezwykle delikatna Ścierka Gosia wykonana w 100% z mikrofibry perfekcyjnie wyczyści każdą powierzchnię z łatwością zbierając brud i kurz, a nie rozmazując go. Ścierka jest bardzo chłonna i wysycha znacznie szybciej niż inne ścierki. Jest wyjątkowo delikatna, a mimo to można ją prać w pralce nawet w 60°C bez użycia płynów zmiękczających i wybielaczy. Wszechstronne zastosowanie Ścierka z mikrofibry XXL Gosia idealnie sprawdza się zarówno na mokro jak i na sucho, i to bez konieczności używania detergentów. Dzięki swojemu rozmiarowi, 50x60 cm, ścierka przyspiesza sprzątanie, które staje się łatwe i przyjemne. Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia drewnianych podłóg, płytek i paneli podłogowych, schodów oraz tarasów, a nawet do karoserii samochodowej. W zestawie znajduje się jedna sztuka.

Trzydziestoletnie doświadczenie Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Firma opiera swoją strategię biznesową na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Ich doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu. Firma zdobywała takie wyróżnienia jak I miejsce w plebiscycie „Przebojowy produkt 2017” w kategorii „Produkty innowacyjne niespożywcze”.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Ściereczki tekstylne
Typ ścierki Mikrofibra
Rodzaj powierzchni Uniwersalna
Kolor Żółty
Liczba w opakowaniu 1
Materiał Mikrofibra
Zawartość opakowania 1 x Ściereczka
Długość 60 cm
Szerokość 50 cm

Producent: Gosia

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image