Opinie klientów:

Oferta: Sport-Max OLD
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

SCITEC Mega Cre-Alkalyn 120 kaps MEGA KRE-ALKALYN - Zaawansowana Buforowana Kreatyna Kre-Alkalyn to opatentowana forma Kreatyny. Jest buforowana tak aby mieć odpowiednie pH i tym samym spowolnić jej konwersję do Kreatyniny.

MEGA KRE-ALKALYN to produkt Kreatynowy z pH powyżej 12 ponieważ jest wytwarzany w specjalnym, opatentowanym procesie, który zmienia jego pierwotne pH. Ma to na celu sprawienie, że będzie on bardziej stabilny i łatwiejszy do wykorzystania przez organizm. Kreatyna organiczny związek chemiczny, który występuje u kręgowców. Około 95% Kreatyny w organizmie zmagazynowane jest w mięśniach szkieletowych. Pomaga ona w dostarczaniu energii do komórek, w szczególności komórek mięśniowych, poprzez zwiększanie poziomu Adenozynotrójfosforanu, który jest wykorzystywany w procesie skurczu mięsni.

MEGA KRE-ALKALYN zawiera najlepiej przebadana formę Kreatyny. Kreatyna, w dawce przynajmniej 3 gram dziennie, zwiększa zdolność organizmu do radzenia sobie z powtarzalnym, krótkim i intensywnym rodzajem wysiłku, takim jakim jest trening siłowy lub interwałowe cardio*. Skład: Wartość odżywcza: Dzienna porcja
(2 kapsułki) 1 kapsułka Kre-Alkalyn
(buforowany Monohydrat kreatyny
o właściwym pH) 2400 mg 1200 mg Składniki: Kre-Alkalyn (buforowany Monowodzian Kreatyny), kapsułka: żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu). Dawkowanie: Spożywać 2 kapsułki dziennie na pusty żołądek, obficie popijając. Zaleca się spożywać po treningu, przed posiłkiem. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostepnym dla dzieci.
Data przydatności do spożycia: minimum 6 miesięcy!
(przeważnie rok, albo dłużej!)

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Kapsułki
Sport Kulturystyka
Dla Mężczyzn Kobiet
Rekomendowanty dla Po treningu
Korzyści Poprawa wydolności organizmu
Główne składniki Kreatyna

Wymiary

Ilość sztuk 120

Producent:Scitec

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.