Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

2309

Dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia

Opis

Zdobądź bogactwo i świadomie nim zarządzaj
Dziś większość milionerów to ludzie, którzy doszli do bogactwa własną pracą. Większość zamożnych przedsiębiorców zaczęła bez kapitału. Skoro im się powiodło, to dlaczego ty nie miałbyś zrobić tego samego?
Droga do bogactwa wiedzie przez zmianę myślenia. Bogactwo zdobywają ludzie przedsiębiorczy, którzy mają dyscyplinę wewnętrzną i finansową. To postawa, która odróżnia biednych od bogatych. To dobro deficytowe w czasach, kiedy większość ludzi uzależnia się od kredytów i odkłada konstruktywne plany na daleką przyszłość.
W tej książce profesor Henryk Bieniok, autorytet w dziedzinie zarządzania i samodoskonalenia, uświadamia, jakie błędy większość z nas popełnia w myśleniu o finansach. Wskazuje ścieżki do samorealizacji w życiu i w pracy. Przestrzega przed pułapkami zgubnych postaw. Uczy i podpowiada:

* jakie drogi do bogactwa wybieramy najczęściej,
* jak status materialny zmienia naszą świadomość,
* jak pomnażać kapitał w czasach rozkwitu i chronić go w kryzysie,
* jak świadomie korzystać z produktów i rynków finansowych,
* jak zmienia się nastawienie polskiego społeczeństwa do bogactwa i pracy,
* jak kształtować w dzieciach dyscyplinę i przedsiębiorczość finansową.

Prof. Dr hab. Henryk Bieniok jest znanym wykładowcą i autorem 430 publikacji na temat zarządzania. Uczy menedżerów i studentów zarządzać samym sobą, skutecznie się komunikować, motywować pracowników, zarządzać czasem, usprawniać procesy w organizacjach i utrzymywać równowagę pomiędzy życiem osobistym i zawodowym. Jest autorem wielu cenionych publikacji, w tym książek: Zarządzanie czasem, Metody sprawnego zarządzania, Elementarz twórczego myślenia i Podstawy zarządzania przedsiębiorstwem, Zarządzanie własnym zdrowiem oraz Sekrety długowieczności.

Znam wiele książek i opracowań Henryka Bienioka i wiem, że należy on do ludzi posiadających wyjątkowe zdolności pisania o sprawach trudnych w sposób pasjonujący. Potrafi o rzeczach bardzo skomplikowanych mówić wyjątkowo prosto, zajmująco i oryginalnie. Książka inspiruje przykładami i wskazówkami, z których może skorzystać każdy. Jest kierowana do młodych ludzi stojących na progu kariery, jak i do tych z nas, którzy stoją na rozdrożu życia zawodowego. Jestem przekonany, że książka ułatwi wielu ludziom wybór dalszej drogi życiowej i ustrzeże ich przed poważnymi błędami.
Prof. Zw. Dr hab. Adam Stabryła Uniwersytet Ekonomiczny, Kraków.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Henryk Bieniok
Wydawca Poltext
Format 212x137
Rodzaj Biznes i ekonomia
Język polski
Ilość stron 248
Podkategoria Organizacja, zarządzanie
ISBN 9788375611915

Producent: Poltext

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image