Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

4.08442

Wysyłka w ciągu 3 dni

Opis

ASUSTOR AS7004T z podwójnym portem Gigabit to idealne rozwiązanie dla dużych firm. Jeden z najszybszych serwerów NAS na świecie (Zapis 108MB/s i odczyt 116MB/s)
Multimedia w wysokiej rozdzielczości przez wyjście HDMI (1080p)
AES-256-bit – szyfrowanie folderów
Łatwa integracja z Windows ACL i AD
Łatwe rozszerzenie pamięci z dyskami USB 3.0
Ponad 100 dodatkowych aplikacji dostępnych w centrum pobierania ASUSTOR
Kompletne rozwiązanie dla backupu Sprawdź specyfikacje sprzętową
Ultra cicha i wydajne chłodzenie
System chłodzenia jest zaprojektowany tak, aby sprostał wysokiej wydajności sprzętowej dostępnej w tej jednostce. Inżynierowie zaprojektowali chłodzenie tak, aby umożliwić przepływ powietrza od przodu do tyłu urządzenia, skutecznie chłodząc procesor i dyski twarde. Ponadto nasze oprogramowanie ADM jest zaprojektowane w mechanizm automatycznego sterowania wentylatorem, który skutecznie kontroluje prędkość obrotową wentylatora, co znacznie obniża poziom hałasu pozwalając na pracę w każdym miejscu.
Rozszerz swoją pojemność
Nowoczesne systemy NAS powinny umożliwiać łatwe rozszerzenie funkcji i pojemności. ASUSTOR NAS z wieloma portami USB i e-SATA pozwala na łatwe dopasowanie pojemności do konkretnych potrzeb użytkownika czy firmy.
Domowe centrum rozrywki
Zbuduj kompletne domowe centrum rozrywki wykorzystując serwer ASUSTOR NAS. Z wbudowanym interfejsem HDMI, oraz wieloma multimedialnymi aplikacjami skorzystaj z zasobów multimedialnych podłączając serwer bezpośrednio do TV Full HD, lub też amplitunera. Oprócz obsługi multimediów w wysokiej rozdzielczości (1080p) ASUSTOR oferuje wiele aplikacji multimedialnych jak serwer multimediów DLNA/uPNP czy iTunes. Wydajność urządzenia pozwala na przeglądaniu multimediów zarówno na dużym ekranie TV jak i na małym ekranie urządzenia mobilnego jak TV czy tablet.
Mechaniczne zabezpieczenie kieszeni dyskowych
Aby zapobiec przypadkowym wyjęciom kieszeni z dyskami w trakcie pracy ASUSTOR do wybranych modeli dodał mechanizm zamykający kieszeń w serwerze. Zamknięcie nie wymaga specjalistycznych kluczyków do otwarcia które łatwo zgubić – wystarczy płaski śrubokręt. To rozwiązanie jest również polecane do wykorzystania z funkcjonalnością ASUSTOR MyArchive.
Audio wysokiej jakość z portem S/PDIF
Zamień ASUSTOR NAS w odtwarzacz audio wysokiej jakości. Dzięki aplikacji SoundsGood lub iTunes Server można odtwarzać muzykę w wysokiej jakości z pomocą złącza optycznego bezpośrednio do amplitunera czy innego urządzenia wyposażonego w odpowiedni port. Backup „wszystkiego”
Nieważne czy używasz Windowsa, MAC OS X czy Linuxa, ASUSTOR umożliwia backup danych WINDOWS
Program Backup Plan dostępny na platformę Windows pozwala na skonfigurowanie do 6 różnych wariantów backupu równolegle. Można skonfigurować harmonogram backupu a jednocześnie synchronizować kopię najczęściej zmieniających się plików. MAC OS X
ASUSTOR NAS oferuje pełną zgodność z Apple Time Machine pozwalając na zabezpieczenie wielu użytkowników komputerów MAC na pojedynczym serwerze ASUSTOR NAS. LINUX
ASUSTOR NAS wspiera protokoły NFS/Rsync/SAMBA które umożliwiają łatwy backup środowiska i danych z serwerów LINUX Niezawodny i łatwy w obsłudze system monitoringu IP
Wydajne serwery ASUSTOR serii AS61x umożliwiają stworzenie niezawodnego i ekonomicznego systemu monitoringu IP.
Obsługa : 4K Ultra High Definition
ASUSTOR Portal oferuje pełne wsparcie dla 4K UHD. Dzięki wysokiej rozdzielczości 4K, tło pulpitu jak i ikony stają się wyraźniejsze i ostrzejsze co daje niesamowite wrażenie.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Procesor Intel® Core i3 3.5GHz Dual-Core
Pamięć wewnętrzna 2GB SO-DIMM DDR3 (rozszerzalny do 16GB)
Zarządzanie Zdalne zarządzanie
Liczba dysków twardych 2.5" / 3.5" SATA II/ III lub SSD x 4
Maksymalna pojemność dysku twardego 8 TB
Operacje RAID JBOD, RAID 0, 1, 5, 6, 10
Porty 3 x USB 3.0 2 x USB 2.0 2 x eSATA 1 x HDMI
Sieć 2 x Gigabit LAN
Aplikacje Mail Server Media server
Wymiary (szer x gł x wys) 170 x 230 x 185.5 mm
Zasilanie 90W x1 100V-240V AC
Udostępnianie plików Max. ilość użytkowników: 16384

Producent: Asustor

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.