Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

  • Raty 10x0% z BNP Paribas

  • Raty PayU

3.39999

W magazynie dostawcy

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Oparty na najnowszym procesorze czterordzeniowym Intel oraz karcie graficznej Intel HD ASUSTOR AS6204T gwarantuje dużą wydajność z możliwością odtwarzania materiału 4K. Ten serwer to synonim nowoczesnego biura gdzie szybki dostęp do danych jest kluczowy.
Pierwszy na świecie serwer NAS z procesorem Intel N31050 (Braswell)
Multimedia w wysokiej rozdzielczości przez wyjście HDMI (4K, 1080p)
Windows + MAC + Linux - uniwersalna platforma wymiany danych.
Moduł wspomagania szyfrowania danych w locie
Ponad 100 dodatkowych aplikacji dostępnych w centrum pobierania ASUSTOR
Kompletne rozwiązanie dla backupu Wysoka wydajność Wydajny procesor Intel Celeron N3150 Dual-Core i 4GB RAM oferuje bardzo dużą wydajność dla systemów NAS. Transfer na poziomie 224,39MB/s (odczyt) i 220,28MB/s (zapis) w konfiguracji RAID1 powinien zadowolić zarówno wymagające biuro czy małą lub średnią firmę. Moduł szyfrowania sprzętowego ASUSTOR wyposażył nowy serwer NAS w moduł sprzętowego szyfrowania danych co pozwala na pełne zabezpieczenie danych na okoliczność kradzieży lub utraty danych. Wbudowany algorytm AES-NI pozwala osiągnąć transfer do 224,71MB/s przy odczycie i 132,56MB/s przy zapisie szyfrowanych danych.
Wydajność Dual Channe ASUSTOR jako pierwszy na świecie ma w ofercie NAS który obsługują pamięć RAM w "dual channel". To pozwala aby serwer efektywnie pracował przy odtwarzaniu materiału wideo w technologii 4k,
Podłączaj bez ograniczeń Zaawansowane serwery NAS wymagają wyposażenia w wiele portów rozszerzeń które poszerzają zakres możliwości. ASUSTOR NAS ma wbudowane porty USB 3.0, USB 2.0, eSATA, Gigabit Ethernet, HDMI 1.4a i wyjście cyfrowe audio S/PDIF. .
Rozszerz swoją pojemność Nowoczesne systemy NAS powinny umożliwiać łatwe rozszerzenie funkcji i pojemności. ASUSTOR NAS z wieloma portami USB i e-SATA pozwala na łatwe dopasowanie pojemności do konkretnych potrzeb użytkownika czy firmy.
Większa wydajność i niezawodność Serwer z wbudowanymi kilkoma portami Ethernet przy włączonej opcji agregacji linków umożliwia zwiększenie wydajności dla większej grupy użytkowników. Większa ilość portów Ethernet to również większa niezawodność połączenia nawet w przypadku awarii jednego z połączeń Ethernet. Audio wysokiej jakość z portem S/PDIF Zamień ASUSTOR NAS w odtwarzacz audio wysokiej jakości. Dzięki aplikacji SoundsGood lub iTunes Server można odtwarzać muzykę w wysokiej jakości z pomocą złącza optycznego bezpośrednio do amplitunera czy innego urządzenia wyposażonego w odpowiedni port. Domowe centrum rozrywki Zbuduj kompletne domowe centrum rozrywki wykorzystując serwer ASUSTOR NAS. Z wbudowanym interfejsem HDMI, oraz wieloma multimedialnymi aplikacjami skorzystaj z zasobów multimedialnych podłączając serwer bezpośrednio do TV Full HD, lub też amplitunera. Oprócz obsługi multimediów w wysokiej rozdzielczości (1080p) ASUSTOR oferuje wiele aplikacji multimedialnych jak serwer multimediów DLNA/uPNP czy iTunes. Wydajność urządzenia pozwala na przeglądaniu multimediów zarówno na dużym ekranie TV jak i na małym ekranie urządzenia mobilnego jak TV czy tablet.
3 lata gwarancji
ASUSTOR rozszerzył gwarancję na wszystkie swoje produkty do 3 lat uznając za priorytet satysfakcję klienta. ASUSTOR oferuje również najlepsze na rynku wsparcie posprzedażne.
Backup "wszystkiego"
Nieważne czy używasz Windowsa, MAC OS X czy Linuxa, ASUSTOR umożliwia backup danych WINDOWS
Program Backup Plan dostępny na platformę Windows pozwala na skonfigurowanie do 6 różnych wariantów backupu równolegle. Można skonfigurować harmonogram backupu a jednocześnie synchronizować kopię najczęściej zmieniających się plików. MAC OS X
ASUSTOR NAS oferuje pełną zgodność z Apple Time Machine pozwalając na zabezpieczenie wielu użytkowników komputerów MAC na pojedynczym serwerze ASUSTOR NAS. LINUX
ASUSTOR NAS wspiera protokoły NFS/Rsync/SAMBA które umożliwiają łatwy backup środowiska i danych z serwerów LINUX
Szybki i łatwy dostęp do danych Dostępny przez dowolną przeglądarkę Eksplorator plików pozwala na szybki dostęp i zarządzanie plikami. Z funkcją "przenieś i upuść" możemy łatwo operować na całych katalogach czy wybranych plikach.
Prywatna chmura Jeśli obawiasz się bezpieczeństwa czy prywatności danych w publicznych chmurach skorzystaj z serwera ASUSTOR NAS do stworzenia prywatnej chmury tylko dla własnego dostępu. Dzięki aplikacji CloudConnect uzyskasz dostęp do serwera z dowolnego miejsca na świecie. Niezawodny i łatwy w obsłudze system monitoringu IP Wydajne serwery ASUSTOR serii umożliwiają stworzenie niezawodnego i ekonomicznego systemu monitoringu IP.

Polecamy również

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Procesor Intel Celeron 1.6GHz Quad Core (burst up to 2.08~2.24 GHz)
Pamięć wewnętrzna 4 GB
Zarządzanie Zdalne zarządzanie
Liczba dysków twardych 8 x 2.5/3.5 cala SATA
Maksymalna pojemność dysku twardego 80 TB
Operacje RAID JBOD, RAID 0, 1, 5, 6, 10
Porty 3 x USB 3.0 2 x USB 2.0 2 x eSATA 1 x HDMI
Sieć 4 x RJ-45
Bezpieczeństwo Firewall HTTPS FTP over SSL/TLS SFTP
Aplikacje Mail Server Media server Antivirus
Wymiary (szer x gł x wys) 293 x 230 x 215.5 mm
Obsługa serwera mediów iTunes Apple iTunes server UPnP AV server
Protokoły sieciowe CIFS/SMB AFP NFS FTP TFTP WebDAV SSH SFTP iSCSI HTTP/HTTPS SNMP
Chłodzenie 2 x 120 x 120 mm
Zasilanie 100 - 240 V
Udostępnianie plików Max. ilość użytkowników: 4096
Obsługa drukarki Udostępnianie drukarki sieciowej przez USB (Windows i Mac )
Akcesoria Płyta CD z oprogramowaniem kabel zasilający Śruby montażowe

Producent: Asustor

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image