Opinie klientów:

Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

FORGET ME NOT™ to obłędna kolekcja artykułów szkolnych, zainspirowana konkretnymi potrzebami dzieci. FORGET ME NOT™ jest kolorowa, pomysłowa, bezpieczna, praktyczna i ponad wszystko wspiera indywidualizm małego właściciela.

Trzyelementowy zestaw FORGET ME NOT™ składa się z plecaka, torby śniadaniowej i odblaskowej przypinki. Front plecaka ozdabiają przezroczyste „okienka”. Wystarczy jedno spojrzenie, by wiedzieć czy aby na pewno do plecaka spakowana została torba śniadaniowa. Wnętrze plecaka jest bardzo obszerne i pomysłowo zaplanowane. Znajdziemy tu dedykowane kieszenie na szkolne akcesoria jak i bezpieczne przenoszenie prac plastycznych formatu a4. Z boku plecaka znajduje się elastyczna kieszonka na napoje - bidon, butelka wody czy soczek w kartoniku - zawsze będą w zasięgu ręki. Termoizolowana śniadaniówka – przechowa w odpowiedniej temperaturze kanapki, przekąski, napoje i wszystko, co potrzebne w ciągu długiego dnia w szkole.

To 3 elementowy zestaw, składający się z plecaka, torby śniadaniowej i odblaskowej przypinki

Dzięki miękkim, elastycznym szelkom wygodnie się go nosi.

Plecak jest podzielony na trzy kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny.
Główna kieszeń pomieści akcesoria szkolne, książki i zeszyty, w jej wnętrzu znajduje się również specjalna przegródka do bezpiecznego przenoszenia prac plastycznych
Kieszeń dedykowana torbie śniadaniowej wyposażona jest w transparentne „okienko” - wystarczy zerknąć na nie, by mieć pewność, że nie zapomnieliśmy spakować śniadaniówki do plecaka.
Najmniejsza kieszeń, umieszczona na przodzie plecaka, wykonana jest z przezroczystego tworzywa - możemy ją wykorzystać do personalizacji plecaka - osobistym rysunkiem czy imieniem małego właściciela.
Z boku plecaka znajduje się elastyczna kieszonka na napoje – zmieści się w niej bidon, butelka wody lub soczek w kartoniku.
Obszerna, termoizolowana komora śniadaniówki utrzymuje odpowiednią temperaturę napojów i posiłków.
Plecak i śniadaniówka są wykonane z materiału, który łatwo utrzymać w czystości.
Nie zawiera BPA, ftalanów, PCV i jest zgodny z normami dotyczącymi bezpiecznego przechowywania żywności.
Plecak mierzy 29 x 13,5 x 35,5 cm, śniadaniówka 19 x 7,6 x 33 cm.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Plecak
Kolor: Różowy

Producent:Skip Hop

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.