Sklepopon

ENiS Sp. z o.o. Sp.k.
NIP:9452188455, REGON:363096303
KRS 0000588626
XI Wydz. Gospodarczy KRS

Główna siedziba:
31-231 Kraków
ul. Bociana 22A
tel. (12) 376 09 30

Historia marki Sklepopon.com zaczęła się od fascynacji oponami i pracy w serwisie.

Początki firmy Nowakowski & Szymański sięgają końca lat 80-tych, kiedy to firma zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w branży motoryzacyjnej. Powstanie jednego, niewielkiego wówczas serwisu trudno z dzisiejszej perspektywy uznać za sukces. Niewątpliwie jednak w analogiczny sposób rodziło się wiele obecnie znanych i cenionych firm. Wraz ze zmianami, jakie zachodziły w gospodarce całego kraju, również i my stopniowo rozwijaliśmy się. Z początkiem lat 90-tych nawiązała się trwająca do dziś współpraca z największymi międzynarodowymi koncernami oponiarskimi.

Nasza spółka z każdym rokiem pozyskuje nowych klientów, oferując im coraz to bogatszy asortyment towarów i usług. Celem samym w sobie stało się szybsze i efektywniejsze spełnianie potrzeby klientów. Tak powstało motto: „Nam możesz zaufać”. W obecnej chwili w każdej z wielu branży – w tym w naszej – ciężko zaistnieć nie posiadając strony internetowej.

Pod koniec 2006 roku otworzyliśmy sklep internetowy pod adresem www.sklepopon.pl, ponieważ przyszłość opon widzimy w Internecie. Od 2007 roku działamy pod adresem sklepopon.com.

Sklepopon.com już od samego początku istnienia do dziś słynie z najwyższej jakości – zarówno obsługi klienta jak i świadczonych usług. Mimo mocnej konkurencji pniemy się w górę. Z dnia na dzień się ulepszamy nasze serwisy i usługi, chcąc zdobywać jeszcze większe zaufanie naszych stałych i nowych klientów. Od 2016 roku sprzedaż internetowa prowadzona jest przez ENiS Sp. z o.o. Sp.k.

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

31923 produkty (zobacz wszystkie)
Motoryzacja
Opony i felgi (31923)
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Od 2018-03-20 koszt dostawy wynosi 14.99 PLN.

  • Od 2018-07-06 za darmo wysyłane będą zamówienia o metodzie płatności Karta online, .
  • Od 2018-07-06 za darmo wysyłane będą zamówienia o metodzie płatności iTransfer, .
Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu bez podawania przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania towaru.

W celu odstąpienia od umowy należy w terminie 14 dni skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta i złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy:

- mailowo: emag@sklepopon.com
- telefonicznie: 12 376-09-30, poniedziałek-piątek w godz. 8-19 i soboty w godz. 8-16

lub od razu odesłać towar na adres:

 

ENiS Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Półłanki 18, klatka F, brama nr 32
30-740 Kraków

W przypadku złożenia oświadczenia o chęci odstąpienia od umowy, produkty powinny zostać odesłane w ciągu kolejnych 14 dni.

 

ENiS Sp. z o. o. Sp. K. zwraca Klientowi koszt całej zapłaconej przez niego kwoty zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Koszt odesłania zwracanych produktów ponosi kupujący.

Wszystkie produkty, sprzedawane w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Jeśli w twoim produkcie występuje podejrzenie wystąpienia wady fabrycznej, niezwłocznie zaprzestań użytkowania go i zgłoś reklamację!

Gwarancją nie są objęte towary uszkodzone mechanicznie (np. przecięta opona) lub towary naprawiane. Szczegółowy opis warunków gwarancyjnych dla oferowanego towaru znajdziesz na stronie sklepopon.com w karcie danego produktu (zakładka „Gwarancja”)

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego na stronie sklepopon.com („zgłoś reklamację” w prawym dolnym rogu)
  • telefonicznie pod numerem telefonu: 12 376 09 45.

Po zgłoszeniu reklamacji, na wskazany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia reklamacji oraz dalsze instrukcje

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem danych osobowych  jest ENiS Sp. z o.o. Sp. K.

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje ENiS Sp. z o.o. Sp. K. dane w celu realizacji zamówień.