Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

4034

Wysyłka w ciągu 3 dni

Inne oferty (1 oferta)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza Foster Technologies
Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

5292

Opis

Słuchawki Bluetooth Ipipoo IL93BL - muzyka, która podąża za Twoim krokiem.
Komfortowe słuchawki Bluetooth z zaczepami usznymi. Doskonała jakość dźwięku stereo z funkcją tłumienia szumów z otoczenia. Idealne podczas każdej aktywności - bieganie, ćwiczenia, jazda na rolkach. Wbudowany mikrofon i pilot do szybkiego odbierania połączeń.
Każdy element zestawu słuchawkowego Ipipoo został zaprojektowany z myślą o wygodzie i wysokiej jakości dźwięku, a także o praktycznym słuchaniu muzyki podczas uprawiania sportów.
Wytrzymałe i praktyczne.

Słuchawki douszne Ipipoo skonstruowano z wysokiej jakości materiałów. Wyróżniają się wyjątkową trwałością, która zapewnia odpowiednią odporność na uszkodzenie w trakcie użytkowania na co dzień, a jednocześnie mają lekką konstrukcję. Słuchawki sprawdzą się idealnie w każdych warunkach pogodowych - możliwość pracy w temperaturze od -20°C do +60°C. Bezprzewodowe rozwiązanie.
Dużym atutem słuchawek jest technologia Bluetooth oraz oryginalna konstrukcja - specjalny zaczep zapewnia komfortowe noszenie słuchawek, które nie spadają podczas uprawiania sportów. Słuchawki komunikują się ze smartfonem poprzez łączność bezprzewodową Bluetooth V4.2, dzięki czemu użytkownik może schować telefon do kieszeni i cieszyć się muzyką bez plątaniny przewodów. Słuchaj muzyki bez końca!
Wbudowana bateria o pojemności 55 mAh pozwala na długie użytkowanie produktu, bez potrzeby częstego ładowania. Dzięki jej wytrzymałości możesz prowadzić długie rozmowy ( do 6 h) i słuchać swojej ulubionej playlisty (przez 4 h). Pełne ładowanie trwa tylko 1.5 h - wystarczy podłączyć kabel zasilający, by cieszyć się bezprzewodową rozrywka. Komfortowe w każdych warunkach.

Słuchawki posiadają specjalne silikonowe nasadki douszne oraz zaczepy, dzięki którym dopasujesz słuchawkę do swojego ucha, a korzystanie będzie maksymalnie komfortowe. Zestaw słuchawkowy Ipipoo posiada specjalny pilot na kablu, który umożliwia szybkie i łatwe kontrolowanie głośności, odtwarzania muzyki oraz wygodne odbieranie połączeń głosowych. Odpowiednia jakość dźwięku.

Podczas codziennego użytkowania słuchawek dousznych liczy się odpowiednia jakość dźwięku. Zestaw słuchawkowy wyposażony został w dynamiczne przetworniki o średnicy 10 mm i częstotliwości 20 - 20000 Hz. Natomiast czułość wynosi 95 dB. Daje to użytkownikowi najlepszą jakość dźwięku w tej klasie urządzeń.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Sportowe
Technologia Bezprzewodowa
Złącza Bluetooth
Funkcje Mikrofon Redukcja szumu Dzwonienie bez pomocy rąk
Zawartość opakowania 1 x Słuchawki
Kolor Czarny
Pasmo przenoszenia 20 - 20000
Czas ładowania 90 min
Czas działania 6 h
Średnica membrany 10 mm
Waga 14 g

Producent: Ipipoo

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!