Opis

Słuchawki Bluetooth Fresh N' Rebel Caps. Poczuj prawdziwą moc brzmienia. Podłącz słuchawki przez Bluetooth i korzystaj z bezprzewodowej wolności. Składana konstrukcja, dzięki czemu możesz zabrać słuchawki ze sobą gdziekolwiek chcesz. Niezwykle miękkie poduszki i wygodny pałąk. Głęboki bas i doskonałej jakości dźwięk. Bez skrępowani a
Słuchawki Fresh 'N Rebel Caps, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku i wyjątkową mobilność. Ich unikalny design oraz intensywny kolor z pewnością podkreślą Twój styl i charakter. Poczuj się swobodnie i ciesz się niesamowitym dźwiękiem w dowolnym miejscu. Zastosowany przetwornik emituje głęboki i mocny bas, a szerokie przenoszenia odtwarza dźwięk bez zniekształceń. Słuchawki zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje wyjątkową trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Miękkie i wygodne nauszniki przekładają się na komfort nawet podczas długiego czasu słuchania ulubionej muzyki.

Melodyjny styl Słuchawki Caps zostały wyposażone w wydajny akumulator, który pozwala cieszyć się muzyką nawet do 10 godzin. Dodatkowo w przypadku rozładowania, możesz podłączyć słuchawki do swojego urządzenia za pomocą dołączonego kabla spiralnego, aby dalej cieszyć się muzyką. Zintegrowany z kablem pilot pozwala na szybką zmianę słuchanych utworów lub odbieranie połączeń, bez konieczności sięgania po telefon czy odtwarzacz.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj Nauszne
Segment Domowa rozrywka
Technologia Bezprzewodowa
Pasmo przenoszenia (Hz) 20 - 20000
Połączenie Bluetooth
Średnica głośnika (mm) 40
Impedancja (Ohm) 32
Mikrofon Tak
Waga 132 g

Producent: Fresh 'n Rebel

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

5 (jedna opinia)

Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

AJ

24 kwi 2017

Opinia o opcji:

Różowy

Kupione w eMAG

Bardzo dobry

Bardzo dobrze zrobione, dobry dżwięk, czasem sygnał zanika co może irytować ale po za tym wszysko świetne.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image