Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele

29901

Wysyłka w ciągu 5 dni

Inne oferty (1 oferta)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza Krisart
Gwarancja 12 miesiące

39900

Opis

Niebieskie słuchawki Sport Coach Special Edition. Dla osób, które kochają sport. Bez przewodu - słuchawki łączą się z urządzeniem za pomocą Bluetooth. Odporny na sportowe wyzwania - piankowe wkładki idealne przylegają do kształtu ucha. Wiesz ile wykonałeś powtórzeń, bez liczenia - czujnik ruchu. Odkryj nowe sportowe możliwości - specjalnie zaprojektowana aplikacja. Bez splątanego przewodu *Zdjęcia o charakterze poglądowym. Denerwuje Cię plączący się kabel od słuchawek? Prowadzisz aktywny tryb życia i szukasz urządzeń, które sprostają Twoim wymaganiom? Postaw na słuchawki Sport Coach. To idealne rozwiązanie dla biegaczy czy osób uprawiających jazdę na rowerze. Połącz się ze swoim urządzeniem za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth. Zastosowanie bezprzewodowego połączenia eliminuje problem splątanego kabla.

Stworzone z myślą o aktywnym trybie życia
Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o osobach uprawiających sport. Ergonomiczne wkładki douszne idealnie dopasuje się do kształtu Twojego ucha, zapewniając stabilność w trakcie wykonywania ćwiczeń. Wykonane z sportowej pianki wzmacniają bas. To rozwiązanie również zapewnia Ci perfekcyjną redukcję szumów z otoczenia, tak byś cieszył się jedynie ulubioną muzyką.

Staną się Twoim trenerem Cechą, która wyróżnia model Sport Coach na tle innych słuchawek jest aplikacja do treningów. Przy zakupie tych wyjątkowych słuchawek, możesz zainstalować specjalnie zaprojektowaną Jabra Sport Life™, a stanie się ona Twoim własnym trenerem personalnym. Inteligentny czujnik ruchu TrackFit™ jest w stanie automatycznie policzyć ilość powtórzeń, którą wykonałeś. To nie wszystko!

Specyfikacje

Specyfikacja techniczna

Typ Douszne
Zasięg maksymalny 40 m
Kompatybilne marki Uniwersalny
Kompatybilne modele Uniwersalny
Standard Bluetooth 4
Złącza / Łączność Bluetooth
Właściwości Wbudowany mikrofon Kontrola poziomu głośności Wyciszanie hałasu Bezprzewodowe

Wydajność

Czas działania 5 h
Czas pracy w trybie uśpienia 240 h

Cechy ogólne

Kolor Szary/Niebieski
Waga 16 g

Producent: JABRA

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!