Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

  • Raty 10x0% z BNP Paribas

  • Raty 0% od PayU

1.22521

W magazynie dostawcy

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Opis

Słuchawki z mikrofonem Jabra Evolve 75 Duo MS + stacja ładująca w zestawie Jakość dźwięku HD - Czerp przyjemność ze swojej pracy. Możliwość pracy bezprzewodowej dzieki Bluetooth 4.0, zasięg do 30 metrów. Funkcja aktywnej redukcji szumów (ARC). Dioda ostrzegająca o trwającej rozmowie Zoptymalizowany dla Microsoft Skype for Business W zestawie stacja ładująca
Swoboda ruchów i długa praca na jednym ładowaniu Zasięg nawet do 30 metrów! Słuchawki Jabra Evolve 75 Duo umożliwiają pracę bez ograniczających kabli. Dzięki technologii Bluetooth 4.0 działającej na zasięg aż do 30 metrów masz swobodę ruchu i spokojnie możesz nawet opuścić biurko podczas rozmowy. Dzięki Bluetooth 4.0 bezprzewodowo połączysz się z komputerem, smartfonem lub tabletem. Baterie nie są ograniczeniem Na jednym ładowaniu baterii jesteś wstanie rozmawiać nawet do 15 godzin na jednym urządzeniu. Jeśli bateria się rozładuje, po prostu podłącz kabel USB i nawet podczas ładowania możesz kontynuować rozmowę. Zmniejsz hałas - zwiększ skupienie i produktywność Słuchawki Jabra Evolve 75 Duo posiadają funkcję aktywnej redukcji szumów, aby praktycznie wyeliminować dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak szum klimatyzacji. Aktywna redukcja szumu (ARC) stosuje zaawansowane mikrofony, aby monitorować i reagować na dźwięk z otoczenia. Dźwięk jest wyraźny i zrozumiały, a hałasy z zewnątrz nie burzą już Twojego skupienia.
Komfort pracy - nikt Ci nie przeszkodzi Podczas rozmowy, dioda umieszczona na zwenętrznej części słuchawki świeci się na czerwono, sygnalizując innym, że jesteś w trakcie rozmowy i nie można Ci przeszkadzać. Jeśli chcesz, możesz uruchomić ją również manualnie by w tym momencie nikt Ci nie przeszkadzał.

Wiele możliwości łączności Słuchawki Jabra Evolve 75 umożliwiają podłączenie się bezprzewodowo przez Bluetooth (zestaw wyposażony jest także w stację dokującą USB dla PC) lub bezpośrednio za pomocą kabla USB, na przykład podczas ładowania. Dodatkowo, podwójna łączność umożliwia jednoczesne podłączenie do komputera i jeszcze jednego urządzenia Bluetooth, można więc odbierać rozmowy na ulubionym telefonie.

Słuchawki kompatybilne z Twoją platformą Nie mart się o problem połączenia słuchawek. Wszystkie zestawy słuchawkowe i głośnomówiące Jabra USB współpracują z najbardziej popularnymi internetowymi usługami rozmów głosowych.

Zestaw Jabra EVOLVE 75 MS Stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Skype for Business. Szybkie i bezpieczne ładowanie W tym wariancie słuchawki Jabra Evolve 75 Stereo MS są w zestawie z wygodną stacją ładującą, w której na czas ładowania możemy pozostawić nasze słuchawki.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ produktu Standardowa Call center
Połączenie Bluetooth USB
Mikrofon Tak, zintegrowany
Waga 177 g

Producent: JABRA

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!