Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: MINILO
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

7340

3 sztuki w magazynie

Opis

Smily Play Auto Wesołek. Aktywna zabawa od najmłodszych lat!
Auto Wesołek zachęca do stymulującej i rozwijającej zabawy Korzystnie wpływa na rozwój psychoruchowy oraz koordynację dziecka Produkt wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów
Zabawę czas zacząć!

W Autku Wesołku od Smily Play znajdziesz elementy, które będą skutecznie stymulować zmysły Twojego dziecka. Ta kolorowa zabawka pozwala na radosną i aktywną zabawę zarówno w domu, jak i na dworze. Auto ma wygodną linkę do ciągnięcią i kółka, a swym kształtem oraz przyciskami zachęca i inspiruje do zabawy. Ponadto Auto Wesołek to jednocześnie sorter - dołączone klocki dziecko może umieszczać wewnątrz autka przez odpowiadające im kształtom otwory. Zabawka skutecznie pobudzi wyobraźnię dziecka, a także rozwinie jego zmysły.
Zabawka, która zachęca do ruchu!

Autko Wesołek od Smily Play zachęca do ruchu, rozwijając przy tym zdolności motoryczne Twojego dziecka. Dzięki specjalnej rączce do popychania, Twoje dziecko może zacząć raczkować, a nawet stawiać pierwsze kroczki. Ponadto elementy zabawki są tak skonstruowane, aby dziecko mogło swobodnie obracać je w rączkach i poznawać kształty.

Przede wszystkim - jakość!

Wszystkie zabawki Smily Play zostały wykonane przede wszystkim z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie maluszka. Elementy tej zabawki zostały doskonale wygładzone i w pełni pozbawione ostrych krawędzi. Na dodatek materiały użyte do wykonania zabawki są bezpieczne i nietoksyczne.


Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 12 miesięcy +
Materiał Plastik
Rozwijane umiejętności Koordynacja Kreatywność
Kolor Multicolor

Producent: Smily Play

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!