Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

16654

W magazynie dostawcy

Inne oferty (1 oferta)

Product image

1 sztuka w magazynie

Sprzedaje i dostarcza 1001 Produktów

17082

Opis

Sokowirówka elektryczna Teesa TSA3015. Poczuj energię z owoców. Silnik o mocy 800 wat radzi sobie z warzywami i owocami. 2 prędkości pracy + tryb pulsacyjny. Szeroki otwór pozwala na wkładanie całych owoców i warzyw. 1.2 litrowy pojemnik na miąższ oraz 0.5 pojemnik na sok. Dawka zdrowia w szklance Zadbaj o swoje zdrowie. Włącz do diety owoce i warzywa, które zawierają dużą ilość witamin, mikro i makro elementów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Aby zapewnić prosty sposób na dostarczanie tych składników powstała sokowirówka marki Teesa. Moc 800 wat pozwala na szybkie przyrządzenie pysznego soku dla Ciebie i nie tylko.

Wybierz z jaką prędkością robiony będzie sok W zależności od rodzaju soku, na jaki masz ochotę, możesz wybrać odpowiednią prędkość działania. Do wyboru masz dwie prędkości oraz tryb pracy pulsacyjnej. Każdy z nich wybierzesz za pomocą intuicyjnego pokrętła, znajdującego się na przedzie urządzenia.

Szeroki otwór przyśpiesza przygotowania Szeroki otwór podajnika pozwala na jeszcze szybsze przygotowanie soku. W jaki sposób? Nie musisz marnować czasu na krojenie warzyw czy owoców w drobną kostkę. TSA3015 bez trudu zmieści duże jabłka, buraka czy innego składnika na który masz ochotę.

Dwa praktyczne pojemniki Do urządzenia dołączone są dwa naczynia o pojemności 1.2 i 0.5 litra. Do pierwszego z nich trafiać będzie miąższ powstały w trakcie przygotowywania napoju, podczas gdy w drugim znajdziesz sam, pyszny sok. Po zakończeniu używania bez trudu wyczyścisz je pod bieżącą wodą.

Specyfikacje

Charakterystyka ogólna

Typ produktu Sokowirówka
Używany dla Owoców Warzyw
Zastosowanie Domowe
Materiał obudowy Stal nierdzewna Plastik
Materiał pojemnika Plastik
Kluczowe własciwości System antypoślizgowy System bezpieczeństwa Pulsacja
Dołączone akcesoria Popychacz Pojemnik na miąższ
Zawartość opakowania 1 x Sokowirówka 1 x Pojemnik na sok
Kolor Srebrny/Czarny

Specyfikacja techniczna

Moc 800 W
Poziomy prędkości 2
Pojemność zbiornika na sok 500 ml
Pojemność zbiornika na miąższ 1200 ml

Wymiary

Średnica tuby 7.6 cm
Waga 3.68 kg

Producent: Teesa

Polecamy również

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image