Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

3.83475

Wysyłka w ciągu 4 dni

Często kupowane razem

Opis

Samsung N850. Wydajny system audio do Twojego domu. Wysokiej klasy Soundbar o dużej mocy. Bezprzewodowy efekt dźwięku przestrzennego. Szeroki kąt odtwarzanego dźwięku, dzięki któremu siadasz gdzie Ci wygodnie. Bezprzewodowa łączność z urządzeniami zapewnia dodatkową wygodę. Perfekcyjna jakość 4K

Ciesz się bezprzewodowym zestawem audio marki Samsung, który zapewnia rewelacyjną jakoś brzmienia. W soundbarze zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, które ożywią Twoją przestrzeń czystym i realistycznym dźwiękiem. Wszystko to zamknięte w nowoczesnym i stylowym designie.

Usłyszysz każdy dźwięk

Rozsiądź się wygodnie i ciesz się muzyką. Dzięki technologii dźwięku przestrzennego oraz nowoczesnym głośnikom emitującym wysokie tony o szerokim zasięgu, dźwięk będzie doskonale słyszalny i czysty niezależnie od miejsca w pomieszczeniu z którego słuchasz. Zastosowana w urządzeniu technologia zapewni Ci niesamowite wrażenia ze słuchania i realistyczne oddanie dźwięku. Wszystko to sprawia, że Samsung N850 zadowoli nie tylko miłośników muzyki ale i kinomanów, którzy chcą stworzyć własne kino domowe.

Poczuj prawdziwą moc

Samsung N850 charakteryzuje się również mocnym basem, który nada odtwarzanym dźwiękom dodatkowej głębi. Bezprzewodowy subwoofer o dużej mocy sprawi, że poczujesz każde brzmienie.

Bezprzewodowa łączność z TV

Soundbar został wyposażony w łączność bezprzewodową Bluetooth, dzięki czemu nie musisz martwić się zbędnymi przewodami i kablami. Może być sterowany za pomocą smartfona, więc nie musisz nawet wstawać z kanapy, żeby go uruchomić. Przygotuj swoją ulubioną playlistę i odtwarzaj ją z telefonu.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj soundbara Z subwooferem
Łączność Bluetooth Wi-Fi
Numer kanału 5.1
Typ kontroli Pilot
Funkcje Aktywacja głosowa 4K
Pasmo przenoszenia 34 - 17000 Hz
Moc 372 W
Złącza wejściowe: 1 x USB 1 x HDMI 1 x Optical
Zawartość opakowania Pilot do sterowania 1 x Kabel HDMI 1 x Subwoofer 1 x Soundbar 1 x Zestaw do montażu na ścianie
Kolor Czarny
Długość 13.59 cm 41.55 cm
Szerokość 122.6 cm 20.34 cm
Wysokość 8.3 cm 40 cm
Waga 8.8 kg 9.6 kg

Producent: Samsung

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!