Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Spokey Steper ESCALATOR Szeroki zakres funkcji komputera pozwala na dopasowanie treningu do indywidualnych potrzeb oraz na monitorowanie parametrów podczas ćwiczeń. Regulacja wysokości stopni pozwala na różnicowanie natężenia treningu. Wykonany z materiałów wysokiej jakości oraz wytrzymałych elementów konstrukcyjnych. PRZEZNACZENIE: steper przeznaczony do ćwiczeń w domu. Steper jest przeznaczony do ćwiczenia mięśni nóg i pośladków. Wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie masy mięśniowej dolnych partii ciała oraz kształtuje całą sylwetkę. ĆWICZONE MIĘŚNIE mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda mięśnie łydki pośladki PARAMETRY 2 cylindry hydrauliczne System wodzikowy Funkcje komputera: czas, kalorie, scan, liczba powtórzeń na minutę, całkowita liczba powtórzeń Regulacja wysokości stopni Długość: 45cm Szerokość: 35cm Wysokość: 21cm Waga netto: 7,2kg Waga brutto: 8,75kg Maksymalna waga użytkownika: 100kg

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Steppery
Maksymalny dozwolony ciężar (kg) 100
Waga (kg) 7.2
Kolor Szary/Żółty
Dla kogo Uniwersalny
Rozmiar 45 x 35 x 21 cm
Typ produktu Sprzęt do ćwiczeń

Producent:Spokey

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

3 (jedna opinia)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

A miało być tak pięknie!

Oglądaliśmy steper w sklepie stacjonarny, Pan zachwalał jaki on to nie jest super extra, nic nie skrzypi, nic sie nie psuje, gwarancja super iw dodatku to polski produkt, sprzedawca chyba chciał być prawdziwym patriotom.

Niestety po 15 min używania okazało sie zupełnie inaczej.
Do zestawu z tym ustrojstwem powinni dodawać naprawdę dużą puszkę WD-40 lub nauszniki bo skrzypi jak jasna choler!
Dziewczyna ćwiczyła łącznie z godzinę i w tym czasie 3 razy musiałem go smarować bo krew mnie zalewała od tego skrzypienia!
Produkt w prawdzie zaprojektowany w Polsce, ale produkcja już chińska, oj sorry P. R. C by napis Made in China tak nie raził w oczy.
Spróbuję dziś nasmarować to ustrojstwo jakimś lepszym smarem, może pomoże zobaczymy... Ogólnie jakość wykonania wygląda na w miarę ok, a na pewno lepsze niż w steperach gdzie przez pionową rurkę z wyświetlaczem przechodzi po prostu bolec (który w poprzednim steperze pękł, a używany był przez szczupłą dziewczynę)
Niestety w steperze nie ma możliwości ustawienia żadnych parametrów na podstawie których steper ma liczyć np spalone kalorie, co też stawie poprawność wyświetlanych informacji pod wielkim znakiem zapytania...

chyba nic więcej nie mogę napisać po 2 dniach używania.

Jeśli komuś nie przeszkadza skrzypienie, bądź bieganie z puszką smaru to mogę polecić:)
Opinia była przydatna?
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.