Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

W 1994 roku narodziło się dwóch bohaterów antykultury, mistrzów w sztuce życia za minimalną pensję. Są nimi sprzedawcy w sklepie Mini-mart: Dante Hicks i Randal Graves. Ich hałaśliwe metody handlowania, pełne uszczypliwości koleżeństwo i sarkastyczne spojrzenie na współczesny świat umożliwiły scenarzyście i reżyserowi Kevinowi Smithowi nakręcenie pierwszego komediowego przeboju, filmu ''Clerks - Sprzedawcy'' i zostawiły trwały ślad na popkulturze. Ponad dziesięć lat później, Kevin Smith stworzył całkowicie nowy i odmienny rozdział w życiu Dantego i Randala. ''Clerks - Sprzedawcy 2'' to zabawny, nie uznający żadnych świętości i autentyczny obraz ich nacechowanej farsą przyjaźni oraz konfrontacji z nagłymi, wielkimi zmianami w ich życiu.

Ze znanym humorem i ironicznym podejściem do życia wracają zakręceni przyjaciele: Dante, Randal, Jay i Cichy Bob. Ponieważ sklep Randala i Dantego spłonął, z entuzjazmem oddają się oni o nowej przygodzie - karierze sprzedawców w restauracji fast food.

W nowej pracy ich szefową zostaje piękna Becky, ex-dziewczyna Dantego. Wszyscy razem prowokują, szokują bezpośredniością i z zamiłowaniem żartują z klientów. Podając frytki, toczą nieustającą dyskusję na temat wyższości ''Gwiezdnych wojen'' nad ''Władcą Pierścieni''. Ale tematem jeszcze bardziej ich zajmującym są związki damsko-męskie.

Kiedy Dante nieoczekiwanie chce się ożenić i opuścić Jersey, Randal organizuje szalone przyjęcie pożegnalne, na którym pojawia się policja, straż pożarna, osioł, a nawet organizacja ochrony praw... zwierząt.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Kevin Smith
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 angielski
Kategoria Komedie
Płeć Komedie

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2006
Czas trwania 97

Producent:Kino Świat

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.