Oponki100

Stodoła Sołyszko i Syn S.J.

Ul. Szeroka 4, 72-123 Pucice

Oponki100@emag.pl 

 

Od 1991 roku zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną opon, sukcesywnie poszerzając ofertę handlową i pozyskując kolejnych partnerów do współpracy. Obecnie jesteśmy największym w regionie dostawcą nowych opon i autoryzowanym dealerem wiodących na świecie producentów ogumienia.

 

Zapewniamy również usługi w zakresie montażu i wulkanizacji opon, serwisu klimatyzacji samochodowych oraz  tzw. szybkich napraw samochodów osobowych.

 

Motoryzacja to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Tworzymy wykwalifikowany zespół fachowców, który zawsze służy praktycznymi wskazówkami w zakresie wyboru, konserwacji, montażu i demontażu opon. Nasze doświadczenie pogłębiamy na specjalistycznych szkoleniach organizowanych każdego roku przez renomowanych producentów i importerów opon.  

 

Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta poprzez świadczenie wysokiej jakości oferowanych produktów i usług w konkurencyjnych cenach. Gwarancja sprawnej obsługi to połączenie wiedzy pracowników z nowoczesnym zapleczem diagnostycznym.

 

Od 2003 roku jesteśmy członkiem Polskich Składów Oponiarskich, które zrzeszają największych dystrybutorów opon w kraju.

Zobacz więcej

Kategorie produktowe

2 produkty
Motoryzacja
Opony i felgi (2)
zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Od 2018-01-17 będą wysyłane za darmo.
Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować w następujących formach:


· W formie pisemnej na adres sprzedawcy

· W formie elektronicznej na adres Oponki100@emag.pl 

· Telefonicznie – 513 153 032

· Osobiście pod adresem sprzedawcy


Wysyłka reklamowanego towaru może odbyć się poprzez kuriera naszej firmy za uzgodnioną wcześniej odpłatą. W przypadku uznanej reklamacji koszt wysyłki w obie strony pokrywa sprzedający. 


Reklamacja powinna zawierać:

· Datę zawarcia umowy 

· Opis uszkodzenia/wady fabrycznej, ewentualne zdjęcia opony

· Skan dowodu zakupu

· Dane samochodu na którym była zamontowana opona

· Dane kupujące wraz z danymi kontaktowymi (adres w raz nr. Tel.)


Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.


Wszystkie produkty, sprzedawane w naszym sklepie są objęte gwarancją producenta. Gwarancją nie są objęte towary uszkodzone mechanicznie (np. przecięta opona) lub towary naprawiane.

Zwroty możliwy tylko towarów nieużywanych. Towar używany lub montowany nie podlega zwrotowi. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego( z dnia 23 kwietnia 1964r. Dz. U. Nr 16, poz.93) przysługuje prawo odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni od daty faktycznego dostarczenia zamówienia oznaczonego na liście przewozowym poprzez złożenie stosownego oświadczenia woli na adres Oponki100@emag.pl lub pocztą tradycyjną na adres spółki. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.

Administratorem danych osobowych  jest

Stodoła Sołyszko i Syn S.J.

Ul. Szeroka 4, 72-123 Pucice

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje

Stodoła Sołyszko i Syn S.J.

Ul. Szeroka 4, 72-123 Pucice dane w celu realizacji zamówień.