Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Syn Cienia to pierwszy tom przygodowej trylogii fantasy dla fanów twórczości takich autorów jak Brent Weeks, Brandon Sanderson czy Scott Lynch. W plebiscycie Fantasy Book Critic Syn Cienia został uznany za numer 2 w kategorii najlepszy debiut fantasy roku! Elitist Book Reviews w swojej recenzji napisał:
Słyszeliśmy, że wielu porównuje "Syna Cienia" do powieści Brenta Weeksa. Chcemy podkreślić, że o wiele bardziej wolimy Jona Sprunka. "Syn Cienia" jest dokładnie tym, czego potrzebujemy, gdy czytamy o zabójcach. Musisz to przeczytać!

Syn Cienia to pierwszy tom Trylogii Cienia, który ukaże się w Polsce nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc.
W świętym mieście Othir zdrada i zepsucie czyhają na każdym rogu ulicy. To idealne miejsce dla zabójcy bez żadnych zobowiązań i niemal żadnych skrupułów.
Caim zarabia na życie ostrzem sztyletu, ale kiedy rutynowe zlecenie nagle się komplikuje, trafia w sam środek politycznej intrygi. Musi stawić czoła skorumpowanym stróżom prawa, bezlitosnym mordercom i czarom z Tamtej Strony, u swego boku mając jedynie Josephine, córkę człowieka, którego miał zabić, oraz Kit, wierną towarzyszkę, której nikt poza nim nie widzi.
Walcząc o życie, Caim ufa jedynie własnym sztyletom i własnym instynktom, ale nawet one go zawiodą, kiedy w poszukiwaniu sprawiedliwości z tylnych alejek Othiru zawędruje na salony władzy.
Aby zdemaskować spisek w samym sercu imperium, będzie musiał udowodnić, że jest Synem Cienia...

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Jon Sprunk
Wydawca Papierowy Księżyc
Format 195x145
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 398
Podkategoria Fantastyka
ISBN 9788361386162

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.