Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Od życiowego kryzysu do wewnętrznego spokoju - prawdziwa historia współczesnej kobiety.
Nikt z grona przyjaciół Anny Hunt nie traktuje serio jej pomysłu na trzymiesięczną wyprawę do Peru, która ma być oderwaniem się od stresującej i niezostawiającej czasu na życie osobiste pracy. Dwudziestodziewięcioletnia Anna (kochająca buty na wysokich obcasach, czekoladę, szybkie samochody i wino) ma wszystko - włącznie z bogatym mężczyzną i komfortowym mieszkaniem w zamożnej dzielnicy. Czy ktoś taki poradzi sobie z dala od cywilizacji?
W amazońskiej dżungli Anna ma okazję wypić ayahuasca, jeden z najsilniejszych znanych ludzkości halucynogenów. Nawiązuje burzliwy romans z Maximem Moralesem, charyzmatycznym i rozbrajająco uwodzicielskim szamanem, od którego otrzymuje zdarzającą się raz w życiu propozycję: "Zostań moją uczennicą". Anna podejmuje wyzwanie i rozpoczyna pasjonującą podróż, która całkowicie odmieni jej życie.

Cudowna książka, każda kobieta powinna ją przeczytać.
"Sunday Times Style"

Od tej powieści nie sposób się oderwać!
Sadie Frost

Anna Hunt obroniła pracę dyplomową z historii nowożytnej na Uniwersytecie w Cambridge. Jej kariera dziennikarska rozpoczęła się od realizacji programów dokumentalnych dla Channel 4. Pracowała także dla "Daily Express", "Mail on Sunday", współpracowała z "Independent on Sunday", "Sunday Express", "Radio Times" i "Psychologies". Obecnie jest publicystką "Daily Mail" i prowadzi na całym świecie warsztaty szamańskie oraz zajęcia medytacyjne.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Anna Hunt
Wydawca PRÓSZYŃSKI i S-KA
Format 200x130
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 488
Podkategoria Literatura piękna obca
ISBN 9788378394761

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.