Opis

Szczoteczka Oral-B - najskuteczniejsze czyszczenie Skuteczne usuwanie płytki nazębnej. Timer pozwala myć zęby przez zalecany czas. Tryb czyszczenia odpowiedni dla każdego. Ochrona dziąseł przed zbyt mocnym naciskiem. Wiele końcówek do wyboru.
Okrągła główka czyści lepiej

Okrągła główka szczoteczki Oral-B otacza każdy ząb, zapewniając zdrowsze dziąsła oraz lepsze efekty mycia zębów w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Timer

Funkcjonalny timer wbudowany w rączkę szczoteczki elektrycznej sygnalizuje, że minęły już zalecane przez dentystów 2 minuty szczotkowania zębów.
Wydajna bateria

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 2000 wyposażona jest w najnowocześniejszą baterię litowo-jonową, która zapewnia do 14 dni regularnego używania.
Końcówki szczoteczek zaprojektowane we współpracy z dentystami

Wymienne końcówki Oral-B idealnie pasują do Twojego modelu szczoteczki. Każdaz nich powstała z myślą o konkretnych efektach: okrągłe zakończenie włókien do delikatnej pielęgnacji dziąseł, zagięte włosie, aby wspomóc oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, oraz niezwykle cienkie włókna zapewniające delikatne oczyszczanie. Ochrona dziąseł

Czujnik siły nacisku zmniejsza prędkość szczotkowania i informuje, kiedy zbyt mocno dociskasz szczoteczkę do zębów.
Najczęściej polecana przez dentystów*

Szczoteczki Oral-B nie tylko powstają we współpracy z dentystami, ale są również najczęściej polecanymi szczoteczkami do zębów przez dentystów z całego świata. Odkryj nowy poziom higieny jamy ustnej z Oral-B.

* na podstawie badań z 2014 r. przeprowadzanych regularnie na zlecenie P&G na reprezentacyjnej grupie dentystów z całego świata Można wyróżnić dwa główne typy technologii stosowanych w szczoteczkach elektrycznych: technologie soniczną oraz technologię czyszczenia 3D. Zrozumienie różnic pomiędzy tymi technologiami odgrywa niezwykle istotną rolę w wyborze idealnej szczoteczki, która spełni Twoje oczekiwania. Zalety technologii czyszczenia 3D są następujące:
Usuwa do 22% więcej płytki nazębnej. Usuwa do 33% więcej płytki nazębnej zgromadzonej w trudno dostępnych miejscach. Pomaga do 32% skuteczniej dbać o zdrowie dziąseł.
Mimo że obie technologie zapewniają skuteczniejsze czyszczenie niż szczoteczka manualna, działanie technologii sonicznej opiera się wyłącznie na wibracjach, co sprawia, że częstotliwość ruchów główki szczoteczki, która tę technologię wykorzystuje, jest mniejsza niż mogłoby się wydawać. Szczoteczki elektryczne Oral-B z unikalną technologią czyszczenia 3D wykorzystują ruchy oscylacyjne i pulsacyjne, by rozbić płytkę nazębną, a następnie za pomocą ruchów rotacyjnych usuwają ją z powierzchni zębów. Technologia czyszczenia 3D pozwala usuwać więcej płytki nazębnej, a tym samym pomaga zmniejszyć ryzyko zapalenia dziąseł i lepiej dbać o zdrowie jamy ustnej.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Część ciała Zęby
Zestaw Nie
Dla Dorosłych
Rodzaj ruchu Oscylacyjny
Funkcje Wskaźnik baterii Timer
Liczba programów 2
Liczba dołączonych głowic 1
Bluetooth Nie
Korzyści Wybielanie Czyszczenie Usuwanie przebarwień
Kolor Niebieski

Producent: Oral-B

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

5 (jedna opinia)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

anonymous

18 gru 2015

Szczoteczka Oral-B pro2000

Bardzo trafiony zakup! Czyści idealnie, po naładowaniu można jej używac bezprzewodowo nawet przez kilka dni. Tryb ochrony dziąseł sprawia, że jeszcze nigdy nie miałam uczucia bolących dziąseł, czczotkowanie zębów to teraz przyjemność!

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image