Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

3239

Dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia

Opis

Tajemnica Aleksandry, bezkompromisowy film australijskiego reżysera Rolfa de Heera, skupia się na życiu seksualnym dwojga ludzi. W śmiały sposób ukazuje rozmijanie się pragnień i fantazji erotycznych kobiety i mężczyzny oraz płynące z tego konsekwencje. Swoim filmem de Heer mówi głośno o podstawowych dla każdego związku sprawach, o których najczęściej nie potrafimy ze sobą rozmawiać.

Tajemnica Aleksandry, pokazywana w ramach wielu międzynarodowych festiwalach filmowych, radykalnie dzieliła publiczność i prowokowała burzliwe dyskusje na temat intymnych relacji damsko-męskich. Za sprawa hipnotycznego rytmu narracji, pomysłowego scenariusza pełnego zwrotów akcji oraz realistycznej gry aktorów, de Heerowi udało się uzyskać nastrój znany z takich filmów Davida Lyncha, jak Zagubiona autostrada czy Mulholland Drive.

Steve, bohater filmu, w dniu swoich urodzin wraca z pracy do domu, by, ku swojemu zdziwieniu, przekonać się, ze jego żona, Aleksandra, zamiast tradycyjnie czekać na niego z prezentami, zniknęła. Zostało po niej jedynie tajemnicze nagranie na kasecie wideo...

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser: Rolf de Heer
Kraj pochodzenia Australia
Język Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 angielski
Kategoria Dramaty
Płeć Dramaty

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2003
Czas trwania 103

Producent: Gutek Film

Opinie ( opinii)


Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.

image