Opis

Z mariażu nowoczesności i wielowiekowych tradycji narodziło się państwo pełne sprzeczności. Choć w stolicy czas biegnie jak szalony, a na nizinach i w górach toczy się wolno, Tajlandczyków spajają system wartości oraz poczucie przynależności do rodziny, króla i narodu. Turystów urzeknie zadziwiajce bogactwo krajobrazów: birmańskie i laotańskie góry oraz lasy, kambodżańskie równiny, malezyjskie piaszczyste plaże, indonezyjskie rafy koralowe oraz wietnamskie pola ryżowe i spektakularne formacje krasowe. Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!

W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży: * Organizacja podróży – informacje przydatne przed i w trakcie wyjazdu * O kraju – wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe * Odkrywanie Tajlandii – trasy zwiedzania i opisy interesujących miejsc Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych ***zobacz koniecznie **warto odwiedzić *godne uwagi

Pełny zestaw dokładnych map: * Mapa ogólna kraju * Proponowane trasy wycieczek * Plany miast i zabytków * Mapy wycieczek objazdowych * Wybrane adresy na każdą kieszeń * Hotele, pokoje gościnne, restauracje, bary i gospody * Propozycje zwiedzania z rodziną * Miejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2015
Autor praca zbiorowa
Wydawca Bezdroża
Format 218x118
Rodzaj Podróże
Język polski
Ilość stron 440
Podkategoria Przewodniki
ISBN 9788328300774

Producent:Bezdroża

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.