Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Młoda dziennikarka powraca do swojej rodzinnej miejscowości w Anglii. Niestety jej dom rodzinny został wystawiony na sprzedaż.
Zakwalifikowana do oficjalnej selekcji festiwalu w Cannes 2010 najnowsza komedia obyczajowa Stephena Frearsa, twórcy „Królowej”, „Niebezpiecznych związków” oraz „Przebojów i podbojów”. W rolach głównych wystąpili Gemma Arterton („Starcie Tytanów”, „Książe Persji”) i Dominic Cooper („Mamma Mia!”, „Była sobie dziewczyna”).
„Tamara i mężczyźni” to opowieść o nowoczesnej wyzwolonej dziewczynie, znanej londyńskiej dziennikarce, która po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych, będzie prawdziwą eksplozją. Spowoduje, że wyjdą na jaw długo skrywane tajemnice i odżyją dawne namiętności.
Najnowszy film Stephena Frearsa to umieszczona w dowcipnym cudzysłowie współczesna wersja romantycznej angielskiej sielanki, a równocześnie dalekie echo prozy Thomasa Hardy’ego. Dzisiejsza angielska wieś zaludniona przez nadętych pisarzy, bogatych wczasowiczów, napalone gwiazdy rocka, mnóstwo kur rasy Buff Orpington i krów Belted Galloway, okazuje się dużo bardziej zabawnym miejscem niż ojczyzna autora „Z dala od zgiełku”.

Film jest lekki, bezpretensjonalny, niesilący się specjalnie na głębię czy subtelność. Ale ogląda się go przyjemnie. (…) Dobra robota.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Stephen Frears
Kraj pochodzenia UK
Język Dolby Digital 5.1 angielski
Kategoria Komedie

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2010
Czas trwania 111

Producent:Gutek Film

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.