Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Taxi

Daniel, były dostawca pizzy, obecnie pracujący jako taksówkarz, jest zwariowany na punkcie szybkości. Jego taksówka jest samochodem o dużej mocy. Gdy Daniel wciska pedał gazu, budząc bestię ukrytą pod maską samochodu, nawet radary policyjne nie są w stanie go namierzyć.

Niestety kiedy trafia na Emiliena, policjanta, który właśnie po raz ósmy oblał egzamin prawa jazdy, Daniel musi przyjąć jego propozycję, jeżeli chce zatrzymać taksówkę: Emilien potrzebuje pomocy przy rozpracowaniu gangu niemieckich rabusiów, opróżniających sejfy miejskich banków miasta, poruszających się szybkimi samochodami.

Z pomocą Camille, matki Emiliena, Lilly, dziewczyny Daniela, gromady chłopców roznoszących pizze, rozwożących je na skuterach, a przede wszystkim tych posiadających samochody, próbują oni osiągnąć swój cel.

Czy powiedzie im się tam, gdzie policja okazała się bezradna? Czy Emilien zdobędzie serce Pétry, naczelnej inspektor, w której jest beznadziejnie zakochany? Czy Daniel odzyska prawo jazdy, by spełnić marzenie swego życia: móc prowadzić kiedyś "prawdziwy" samochód?

Genesis

"Genesis" to film twórców "Mikrokosmosu". Udało im się po raz pierwszy w historii kina opowiedzieć w sposób wyjątkowy o narodzinach wszechświata i gwiazd.

W filmie wykorzystano najnowocześniejszy sprzęt, który pozwolił na uzyskanie fenomenalnych zdjęć. Sześć długich lat pracy setek osób zaowocowało powstaniem filmu, jakiego do tej pory nie było.

Genialne zdjęcia, wspaniała muzyka i bajkowa narracja sprawiają, że pragniemy aby to przedstawienie nie miało końca.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser: Gérard Pirès Claude Nuridsany Marie Pérennou Gérard Pirčs
Kraj pochodzenia Francja Włochy
Język Dolby Digital 2.0 polski Dolby Digital 5.1 francuski Dolby Digital 5.1 polski DTS 5.1 polski Dolby Digital 2.0 francuski
Kategoria Komedie
Płeć Komedie

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 1998
Czas trwania 167

Producent:Filmostrada

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.