Opis


Wzornictwo

GALAXY SIII mini nawiązuje wyglądem do inspirowanego naturą organicznego designu modelu GALAXY SIII. Ergonomiczna konstrukcja stanowi gwarancję wygodnej eksploatacji. Wygodny uchwyt oraz łagodne krzywizny sprawiają, że urządzenie jest przyjemne w dotyku i doskonale się prezentuje.
4-calowy wyświetlacz AMOLED

Zobacz rzeczywistość. 4-calowy ekran sAMOLED stanowi gwarancję pięknych kolorów i wyraźnego obrazu będących gwarancją nadzwyczajnych wrażeń towarzyszących wyświetlaniu multimediów i przeglądaniu Internetu.
System operacyjny Jelly Bean

Najpopularniejszy na świecie system operacyjny dla smartfonów: Android™ 4.1 (Jelly Bean). Jelly Bean to nie tylko najwyższa jakość grafiki, to także dostęp do silnika Google Search™ z technologią Google Now™, która dostarcza użytkownikowi potrzebne mu informacje, zanim zdąży o nie zapytać.
Pop up play

Funkcja Pop up play umożliwia wysyłanie SMS-ów w czasie odtwarzania filmu. Pomimo niewielkich rozmiarów okna możesz wykonywać kilka rzeczy w tym samym czasie. Nie przegap ani sekundy filmu!
Direct call

Samsung GALAXY SIII mini wie nawet, kiedy chcesz porozmawiać. Jeżeli podczas pisania wiadomości chcesz porozmawiać z jej odbiorcą, wystarczy przyłożyć smartfon do ucha, a funkcja Direct call wybierze numer tej osoby. Nie musisz już przeszukiwać historii połączeń ani listy kontaktów. Zostaw to GALAXY S III mini.
S Voice

Zaawansowane oprogramowanie do rozpoznawania języka naturalnego umożliwia odblokowywanie telefonu, odtwarzanie muzyki, regulację głośności, planowanie spraw, włączanie aparatu fotograficznego i wykonywanie zdjęć z wykorzystaniem prostych instrukcji głosowych.
Smart alert

Czy nie byłoby przyjemnie, gdyby telefon informował Cię o tym, co działo się przez cały czas, gdy dostęp do niego był niemożliwy? Samsung GALAXY S III mini wyczuje, gdy ponownie weźmiesz go do ręki, i dyskretnymi wibracjami poinformuje Cię o nieodebranych połączeniach i nowych wiadomościach. Czy to nie piękne?
S Beam

Dzielenie z najbliższymi tym co dobre powinno być łatwe, szybkie i przyjemne. Funkcja S Beam pozwala Ci błyskawicznie sparować urządzenia i przesyłać między nimi dokumenty, dane kontaktowe, zdjęcia, muzykę, filmy. Zbliż do siebie połączone telefony i cieszcie się wspólnie ulubionymi treściami.

Polecamy również

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj telefonu Smartphone
Gniazdo karty SIM Pojedyncza karta Sim

Ogólne

Ekran dotykowy Tak
Model procesora Marvell PXA986
Częstotliwość procesora (MHz) 1200
Kolor Szary
Wymiary (S x W x G mm) 122 x 63 x 9.9 mm
GPS Tak
Waga (g) 120g
System operacyjny Android

Pamięć

Pamięć wewnętrzna 8 GB
Pamięć RAM 1 GB
Typ obsługiwanej karty pamięci microSD

Wyświetlacz

Rodzaj ekranu sAMOLED
Rozdzielczość (pixele) 480 x 800
Wielkość ekranu (cale) 4"

Połączenie

Bluetooth Tak
Wi-Fi Tak

Foto Video

Rozdzielczość tylnego aparatu (MP) 5.0 Mp

Zasilanie

Pojemność baterii (mAh) 1500

Multimedia

Radio FM Tak

Pozostałe

Akcesoria zawarte w zestawie Ladowarka

Producent: Samsung

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image