Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

4K TV od Manta. Odkryj nowy poziom rozrywki. Rozdzielczość 4K - oglądaj niesamowicie ostry i realistyczny obraz. Odbiór kanałów DVB-T2 - odkryj jakość naziemnej telewizji cyfrowej. Duży wybór złącz - rozbuduj możliwości telewizora. Minimalistyczny design - stylowe uzupełnienie wystroju Twojego pokoju. Odkryj bogactwo ośmiu milionów pikseli

Rozdzielczość 4K to niesamowicie ostry, szczegółowy obraz. Przenieś się w sam środek akcji Twojego ulubionego filmu, przeżywaj wydarzenia sportowe jak nigdy wcześniej lub podziwiaj niesamowitą grafikę w najnowszych tytułach gier. Realizm materiałów 4K sprawia, że nie zechcesz wrócić do swojego poprzedniego telewizora.

Zanurz się w cyfrowej jakości obrazu.

Oglądaj kanały dostępne w ramach cyfrowej telewizji naziemnej. Dostęp to telewizji nadawanej cyfrowo to gwarancja wysokiej jakości, obrazu pozbawionego zakłóceń. To również możliwość oglądania kanałów w jakości HD.

Twoje domowe centrum rozrywki.

Podłącz pamięć USB do portu w telewizorze i oglądaj zapisane na niej pliki wideo lub zdjęcia. Duży ekran telewizora sprawia, że możesz oglądać interesujące Cię multimedia w towarzystwie innych osób. Podziel się wspomnieniami z wakacji lub włącz ulubiony film. Ty wybierasz.

Podłącz inne urządzenia.

Rozbudowany zestaw złącz umożliwia Ci podłączenie do telewizora odtwarzacza BD/DVD, najnowszych konsol do gier a także starszych urządzeń. Zwiększ możliwości swojego TV!

Design, który pasuje do Twojego pokoju.

Styl i elegancja to słowa, które wiernie oddają wygląd telewizora Manta. Smukła linia, niewielkie ramki wokół ekranu, stylowe nóżki sprawiają, że model ten idealnie wypełni przestrzeń Twojego pokoju.
*Zamieszczone w opisie zdjęcia mają charakter poglądowy.

Specyfikacje


Producent: Manta

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.