Opis

40-calowy telewizor z krawędziowym podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080. Posiada tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, cyfrowej telewizji kablowej DVB-C, cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S/S2 i teletekst z pamięcią na 2000 stron. Zawiera OPC czyli funkcję optycznego sterowania obrazem. Ustawienie pozycji Wł. powoduje, że telewizor analizuje światło otoczenia i automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza. Należy upewnić się, że żaden przedmiot nie przysłania czujnika OPC, ponieważ mogłoby to mieć negatywny wpływ na rozpoznawanie światła otoczenia. Ustawienie pozycji Wył. powoduje, że jasność jest dopasowywana do wartości ustawionej w pozycji "podświetlanie". Odtwarza filmy, zdjęcia i muzykę przez DLNA lub USB. Obsługuje pliki DivX HD i DivX. Kanał zwrotny audio pozwala na usłyszenie dźwięku z telewizora za pośrednictwem systemu kina domowego przez złącze HDMI, bez potrzeby podłączenia oddzielnego cyfrowego kabla optycznego audio. Telewizor wyposażony jest w 4 złącza HDMI, 1 x Euro, wyjście słuchawkowe, cyfrowe optyczne audio i gniazdo na karty SD.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ LED

Audio

System dźwięku Stereo
Moc wyjściowa audio (RMS) 35
Dodatkowe funkcje dźwięku wzmacniacz cyfrowy Automatyczna regulacja glosnosci

Ekran

Przekątna ekranu (cale) 40
Rozdzielczość Full HD
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast natywny Mega
Rozdzielczość ekranu (w pikselach) 1920 x 1080

Tuner/Odbiór/Transmisja

Tuner cyfrowy DVB-S2

Złącza

Połączenia AV Gniazdo kart SD
Złącza USB Tak
Wejście SCART 1
Minijack słuchawki Tak
Porty HDMI 4 Tak

Cechy ogólne

Pobór mocy 63
Waga (kg) 16.5
Funkcje dodatkowe Tryb oszczedzania energii Automatyczne wylaczenie Panel X-Gen Ekologiczny system sterowania obrazem (EPC) Krawedziowe podswietlenie LED Tuner SDTV/HDTV System NTSC/PAL/SECAM Odtwarzacz multimedialny (DLNA) filmów; zdjec; muzyki Odtwarzacz multimedialny (USB) filmów; zdjec; muzyki Odtwarzacz plików DivX HD/ DivX Skype Ready AQUOS NET + Moc subwoofera: 15 W Scanning Backlight 200 4 Primary Colour Technology Subpiksele panelu: 8 Mega 3D Ready Aquos Quattron 8-bitowe przetwarzanie koloru FRED (Frame Rate Enhanced Driving) Funkcja pauzy na zywo (zapis w pamieci USB) Tryb Smart AV mode 1 Nagrywanie wideo na pamiec SD

Producent:Sharp

Produkty komplementarne

Opinie (2 opinie)


Ogólna ocena produktu:

5 (2 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez

anonimous

2011-06-02T08:30:40+00:00

"Sharp 40'' LED Aquos LC40LE830E 3D"

Telewizor na pierwszy rzut oka ok ale mimo wszystko nie dorównuje plaźmie która bardziej naturalnie oddaje kolory kontury itp. Cena zbyt wysoka w stosunku do znanych i poważanych marek innych telewizorów za tę wielkość.
Pozostało znaków: 1000

Opinia dodana przez

anonimous

2013-07-19T09:37:13+00:00

"Telewizor Sharp 40'' LED Aquos LC40LE830E 3D"

Mimo krótkiego okresu użytkowania stwierdzam że to dobry zakup. Jako TV sprawuje się bardzo dobrze wymaga tylko kalibracji i jest naprawdę super obraz zarówno po analogu jak i HD. Dzwięk OK menu jak dla mnie proste i czytelne. Duży plus to matowa matryca. WIFI działa poprawniechoć wydaje się że karta sieciowa jest słabej jakości (zasięg). Co do innych funkcji to nie sprawdzałem. Jako TV polecam.
Pozostało znaków: 1000

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.