Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele
Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Telewizor Sharp 43FG5242E. Nowa jakość w Twoim domu. Doskonała jakość w rozdzielczości Full HD. Dzięki portom HDMI z łatwością podłączysz konsolę lub odtwarzacz multimedialny. Doskonały system audio. Stylowy design, który wpasuje się w każde wnętrze. Obraz, który zachwyca
Poznaj telewizor, który zaskoczy Cię doskonałą jakością obrazu w Full HD oraz idealnym odwzorowaniem kolorów - niezależnie od kąta pod jakim oglądasz obraz. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i ciesz się prawdziwie kinowymi doznaniami.

Oglądaj i graj
Telewizor wyposażono w porty HDMI, które pozwolą Ci na podłączenie dodatkowych urządzeń takich jak konsola czy odtwarzacz multimedialny. Dzięki wejściu USB możesz również odtwarzać obraz z przenośnych nośników danych.

Zaawansowany system dźwiękowy

Świetny obraz musi iść w parze ze świetnym dźwiękiem. Właśnie dlatego telewizor Sharp wyposażono w niesamowity system dźwiękowy. Teraz kinowe wrażenia audiowizualne są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Perfekcyjny w każdym detalu
Telewizory Sharp to nie tylko najwyżej jakości doznania płynące z doskonałego obrazu. To również perfekcyjny i minimalistyczny design, który świetnie wpasuje się we wnętrze Twojego mieszkania. Wąska ramka dodatkowo podkreśla jego smukłość oraz sprawia, że ekran wydaje się większy niż w rzeczywistości. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdzi się jako dodatkowy telewizor do sypialni lub do pokoju dziecięcego.

Specyfikacje


Producent: Sharp

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!