Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Pierwszy z filmowej trylogii - opartej na ponadczasowym arcydziele Hobbit, czyli tam i z powrotem autorstwa J.R.R. Tolkiena - Hobbit: Niezwykła podróż podąża śladami Bilbo Bagginsa, który wyrusza na epicką wyprawę by odzyskać legendarne królestwo Krasnoludów i pokonać smoka Smauga. W drodze Hobbit nie tylko odkryje w sobie odwagę i pomysłowość, ale zdobędzie też pierścień, który wpłynie na losy całego Śródziemia. Hobbit: Niezwykła podróż to największe wydarzenie filmowe od czasu ekranizacji serii Władca Pierścieni. Prawdziwa uczta kinowa, genialne efekty specjalne, niesamowite dodatki oraz najwyższa jakość obrazu i dźwięku tylko na Blu-ray!
Bilbo Baggins, Hobbit, wyrusza wraz z grupą krasnoludów w podróż do Samotnej Góry. Ich celem jest odzyskanie skarbu skradzionego im przez smoka Smauga.
Najnowsza adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, w reżyserii Petera Jacksona, w kinach od 28 grudnia. Już teraz obejrzyj najnowszy zwiastun oraz relację z planu zdjęciowego.

Prezentowany pakiet składa się z pierwszej części filmowej trylogii Hobbit: Niezwykła podróż oraz ścieżki dźwiękowej do filmu.

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Peter Jackson
Kraj pochodzenia USA Nowa Zelandia
Język Dolby Digital 5.1 polski Dolby Digital 5.1 węgierski Dolby Digital 7.1 angielski
Kategoria Fantasy
Płeć Fantasy

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty Blu-Ray CD
Rok / data wydania 2012

Producent: Galapagos

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.