Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Przygody sympatycznej lokomotywy o imieniu Tomek i jego przyjaciół.

1.TOMEK PRZYBYWA NA RATUNEK - Gruby Zwiadowca potrzebował Tomka w kamieniołomach. Lokomotywa od razu tam pojechała, żeby zabrać się do pracy jak najszybciej. Jednak napotkał przeszkodę w postaci Diesla. Diesel zaczął się popisywać swoim silnikiem, po zatankowaniu nowego paliwa. Po chwili wszystkie lokomotywy zaczęły dymić i psuć się...

2.GABRYŚ RZĄDZI - Na wyspie Sodor było zimno i śnieżnie. Nadeszły ferie i każdy gdzieś wyjeżdżał. Śnieg zablokował drogi, więc była potrzebna pomoc. Gabryś dostał polecenie, aby nauczyć Piotrka, jak należy przewozić pasażerów. Jednak czy ciągłe udowadnianie, że jest się lepszym, przyniesie dobre efekty?

3. TOMEK I TUBA - Pani Szyneczka obchodziła swoje urodziny. Były balony, tort, a nawet karuzela. Najwspanialsza była jednak Orkietra Dęta, po którą pojechał Tomek. Był tak podekscytowany, że zapomniał zabrać tubiarza. Wrócił po niego na stację, ale nikogo już nie było. Czy Tomkowi uda się odnaleść muzyka?

4. HENIO I DRZEWO ŻYCZEŃ - Gabryś ciągnął ekspress pasażerski, a Henio wagony w lesie. Henio marzył o tym, aby od czasu do czasu wozić też pasażerów. Nagle zobaczył dzieci stojące przy starym drzewie życzeń wyspy Sodor i wypowiedział swoje życzenie. Czy się spełni i co z tego wyniknie?

5. ZBYT GORĄCO DLA TOMKA - Kuba i Tobik wożą dzieci nad morze. Tomek bardzo żałuje, że to nie jego zadanie. Na plaży skończyły się lody, więc Dyrektor Fabryki Lodów wysyła Tomka po śmietanę do mleczarni, truskawki do gospodarza oraz czekoladę do Fabryki Czekolady. Czy lokomotywie uda się wszystko szybko załatwić?

6. NOWE UBRANKO DLA KUBY - Wszystkie lokomotywy Grubego Zawiadowcy lubiłą być czyste i zadbane. Kuba jest na malowaniu. Po powrocie do Domkowa z dumą prezentuje swój nowy wygląd. Zawiadadowca wysyła Kubę po węgiel, ten natomiast zmienia trasę na wzdłuż wody, aby podziwiać swoje odbicie. W końcu zapomiana, co ma zrobić...

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser David Mitton Steve Asquith Greg Tiernan David Baas
Kraj pochodzenia Wielka Brytania
Język Dolby Digital 2.0 polski
Kategoria Dla dzieci
Płeć dla dzieci

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 2013
Czas trwania 75

Producent:Cass Film

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.