Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Betlewski
Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Szczegóły produktuDUŻA TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® TO ŚWIETNY WYBÓR, PONIEWAŻ: kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej duży, pojemny fason możliwość noszenia jako plecak lub jako torebka

TORBA PLECAK Torba posiada wyjątkowy fason. Można ją nosić na 2 sposoby: tradycyjnie na ramieniu lub na plecach jak tradycyjny plecak, na dwóch szelkach - wystarczy ściągnąć paski. Zmiany pomiędzy plecakiem a torbą można dokonywać bardzo szybko, bez konieczności przepinania pasków. Zastosowana skóra jest miękka, dzięki czemu torebka ładnie się układa.

MARKOWA TORBA DAMSKA BETLEWSKI® Na froncie torebka posiada naszywkę z tłoczonym logo marki. Naszywka stanowi również delikatny, ozdobny akcent.

NATURALNA SKÓRA LICOWA Torebka została wytworzona z miękkiej, bydlęcej, pachnącej skóry licowej. W dotyku jest przyjemna i gładka. Wyprodukowana w Polsce z włoskiej skóry.

MOCNE SUWAKI Torebka posiada na froncie 3 kieszenie zamykane na suwaki w kolorze srebra. Największa kieszeń znajduje się na środku. Natomiast 2 mniejsze, pionowe kieszonki mieszczą się po jej bokach.

KIESZEŃ Z TYŁU Z tyłu plecaka znajduje się kolejna kieszeń na zamek. Jest ona doskonała na ważne przedmioty - kieszeń z tyłu jest trudno-dostępnym miejscem dla kieszonkowców.

REGULACJA DŁUGOŚCI Torbo-plecak na paskach posiada klamerki umożliwiające regulację długości szelek. Dzięki nim można je wydłużyć maksymalnie do ok. 70 cm.

METALOWE ELEMENTY Plecak został wykończony solidnymi, metalowymi elementami w kolorze srebra. Uszy plecaka zamontowane są na karabińczykach. W razie potrzeby można je odczepić wydłużając w ten sposób pasek na ramię.

SUPER POJEMNE WNĘTRZE Torebka damska zamykana jest od góry na suwak. Torba posiada 1 dużą, pojemną komorę, bez problemu mieszczącą format A-4. Komora wykończona jest elegancką, czarną podszewką.

SKÓRZANA KIESZEŃ W środku znajdziemy także dużą, skórzaną kieszeń "wsuwkę" na smartfona.

KIESZEŃ NA SUWAK Wewnątrz torebki znajduje się mniejsza kieszonka zamykana na suwak oraz naszyta metka.

100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informację dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

Ogólna charakterystyka

Kolor Czarny
Materiał skóra licowa

Producent: Betlewski

Polityka dostaw i zwrotów

Koszty dostawy

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Zaczynając od 2019-09-03 zamówienia o wartości wyższej niż 250 PLN będą wysyłane za darmo.
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 250 PLN wynosi 12.5 PLN.
  • Od 16/09/2019 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Karta płatnicza, o wartości wyższej niż 250 PLN .
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 250 PLN wynosi 7.99 PLN.
  • Od 16/09/2019 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Przelew On-line, o wartości wyższej niż 250 PLN .
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 250 PLN wynosi 7.99 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

Jeśli jesteś kupującym - konsumentem masz możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny i zwrotu zakupionego u nas produktu w ciągu 31 dni od otrzymania przesyłki.

Do wysyłki zwrotnej prosimy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, który dołączamy do każdej wysyłki oraz paragon. W przypadku braku paragonu należy dołączyć wydruk z panelu Klienta potwierdzający zakup.

Adres do zwrotu:
Betlobag Adam Betlewski
ul. Cyklamenów 1
04-798 Warszawa
tel. 789 018 855
betlewski@emag.pl

Produkt należy dobrze zabezpieczyć i odesłać rejestrowaną formą wysyłki tj. paczką pocztową ekonomiczną na adres do zwrotów.
Nie odbieramy przesyłek wysyłanych za pobraniem, a także nadanych bezpośrednio do paczkomatu w okolicy siedziby naszego sklepu.

Zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt.

W przypadku, gdy do zakupu została wystawiona faktura na osobę fizyczną - do Klienta wysyłamy fakturę korygującą, którą Klient zobowiązany jest podpisać oraz odesłać na własny koszt listem poleconym ekonomicznym na adres do zwrotów. Pieniądze zostaną zwrócone po otrzymaniu podpisanej faktury korygującej.

Zwrot przyjmujemy tylko od konsumentów. Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!