Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Transmiter sieciowy AV500 z gniazdkiem elektrycznym Zestaw dwóch adapterów sieci PLC. Urządzenia zapewniają transmisję z szybkością do 500 Mb/s. Adaptery PowerLine to idealne rozwiązanie dla wymagających aplikacji sieciowych, gwarantujących płynne odtwarzanie video w jakości HD, połączenia VoIP a także granie bez opóźnień. Opatentowany tryb oszczędności energii automatycznie redukuje pobór prądu do 85%. Zastosowanie produktu Wykorzystując istniejące gniazdka elektryczne można błyskawicznie stworzyć infrastrukturę sieciową bez konieczności użycia dodatkowego okablowania - wystarzy podłączyć do nich transmitery TL-PA4010P. Dodatkowo, wbudowane gniazdko sieciowem pozwalan na podłączenie do sieci elektrycznej dodatkowego urządzenie (tak jak do zwykłego gniazdka). Prędkość transmisji poprzez sieć elektryczną wynosząca do 500Mb/s na odległość do 300 metrów wewnątrz budynków sprawia że TL-PA4010P jest świetnym urządzeniem umożlwiającym łatwe zbudowanie multimedialnej, domowej sieci. Prędkość transmisji w sieci elektrycznej - do 500Mb/s, zasięg - do 300m Dzięki wykorzystaniu technologii HomePlug AV, urządzenie TL-PA4010P zapewnia stabilną i szybką transmisję danych poprzez sieć elektryczną z prędkością do 500Mb/s, na odległość do 300m. Urządzenia TL-PA4010P są rozwiązaniem umożliwiającym łatwe połączenie wszystkich domowych przewodowych urządzeń sieciowych - od komputerów i konsol do gier poprzez dekodery telewizyjne aż do serwerów NAS. Dodatkowe gniazdko elektryczne Urządzenie TL-PA4010P posiada zintegrowane gniazdko sieci elektrycznej zapewniając wygodę użytkowania w domowych sieciach. Dzięki temu, do sieci elektrycznej może być podłączone dodatkowe urządzenie (tak jak do normalnego gniazdka sieciowego). Przycisk Pair aktywujący zabezpieczenia transmisji Aby szybko i bezproblemowo utworzyć połączenie sieciowe chronione 128 bitowym szyfrowaniem AES, wystarczy nacisnąć przycisk Pair na obudowie urządzenia.
1. Podłącz transmiter do gniazda zasilania.
2. Połącz urządzenie do transmitera za pomocą kabla sieciowego
3. Naciśnij przyciski szyfrowania—gotowe! Filtr zasilania zapewniający większą wydajność transmisji. Dzięki wbudowanemu filtrowi zasilania urządzenie TL-PA4010P może zoptymalizować transmisję poprzez linię elektryczną, redukując zakłócenia wytworzone przez działające w pobliżu urządzenia elektryczne. Oznacza to, że nawet podłączenie urządzenia elektrycznego dużej mocy nie spowoduje spadku prędkości transmisji. Redukcja poboru prądu - do 85% Transmitery sieciowe nowej generacji TL-PA4010P dzięki zaawansowanemu trybowi oszczędzania energii zużywają o wiele mniej energii elektrycznej niż wcześniejsze modele transmiterów sieciowych. Gdy dane nie są transmitowane przez określony czas, urządzenie automatycznie przełącza się z trybu pracy w tryb oszczędzania energii, redukujący jej zużycie nawet o 85%.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Porty 1 x 10/100 Mbps (RJ-45)
Standard HomePlug AV IEEE 802.3 IEEE 802.3u
Maksymalna odległość (m) 300
Szybkość transmisji (Mbps) 500
Bezpieczeństwo 128-Bit Aes
Zużycie < 2.2 W
Wymiary (D x W x S mm) 95 x 58 x 42
Wskaźnik LED Power Powerline

Producent:TP-LINK

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

4.67 (3 opinie)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Zakupiono u nas

Zadowalający efekt

Posiadam produkt od roku. Jak sprawdzałem to transfer jest wolniejszy od opisywanego, ale dalej o niebo lepszy niż prędkość z jaką chodziła sieć bezprzewodowa. Brak kłopotów ze stabilnością.
Jedna osoba uznała tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
3 lat temu

Powerline TP-Link TL-PA4010P

miało być tak pięknie... urządzenia i owszem działają ale po kilku godzinach tracą polaczenie miedzy sobą i konieczne jest wyłączenie i ponowne łączenie co jest uciążliwe.
Jedna osoba uznała tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
2 lat temu

Powerline TP-Link TL-PA4010P

U mnie działa przyzwoicie - około 40metów kabla z punktu A do punktu B i transfer na poziomie 52Mb/s. Połączenie jak na razie stabilne i w końcu nie mam problemu z gubieniem się internetu w TV - transfer jaki osiągam spokojnie wystarcza do korzystania z dobrodziejstw VOD :)Powerline jak najbardziej polecam
Jedna osoba uznała tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
dawidoos
3 miesiące temu

Zakupiono u nas

Bardzo dobry

Dom z nową instalacją elektryczną, udało się stworzyć połączenie z pierwszego piętra do wolno stojącego garażu ok 15 metrów dalej. Całość "drogi" dla internetu to jakieś 50 metrów. NAS nie działał by rewelacyjnie ale do internetu 4G jest w 100% wystarczające.
Opinia była przydatna?
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.