Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

12999

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Multifunkcyjny Trymer 8 w 1 - E824E 8 wymiennych głowic oraz nasadek. Wodoodporny trymer. 30 min użytkowania po naładowaniu. Multifunkcyjny (8w1) trymer do twarzy i ciała BaByliss for Men. Wyróżniają go rozbudowana funkcjonalność, wodoodporność, zestaw wymiennych głowic i nasadek do najbardziej zaawansowanej stylizacji zarostu i pielęgnacji ciała.
Wiele możliwości

Zestaw posiada akcesorie, które są stworzone do idealnego golenia oraz strzyżenia, a wszystko dzięki obecności głowicy do strzyżenia owłosienia na ciele z czterema nakładkami dla zróżnicowanych długości, całość perfekcyjnie dopełnia głowica do strzyżenia owłosienia na ciele z jedną pięciopozycyjną nakładką. Co więcej zestaw posiada również trymer do nosa i uszu, specjalną głowice golącą do zarostu twarzy, grzebień, szczotkę do czyszczenia, olej oraz podstawkę z ładowarką.
Idealna pielęgnacja brody
Z myślą o pielęgnacji brody w zestawie znajduje się ostrze 30 mm ze stali nierdzewnej, 3 nasadki grzebieniowe, precyzyjna nasadka do zarostu z możliwością 5 ustawień od 3 do 15 mm oraz specjalna głowica goląca do twarzy.

Do pielęgnacji ciała

Aby ciało wyglądało zawsze schludnie i zadbanie zestaw oferuje również 40 mm ostrze ze stali nierdzewnej, 4 nasadki grzebieniowe 3, 5, 7 i 10 mm oraz gwarancje długiego bezprzewodowego użytkowania - 30 min po naładowaniu.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Część ciała Ciało Uszy Nos Broda
Rodzaj produktu Maszynka do strzyżenia
Dla Mężczyzn
Stosowanie Domowe
Przeznaczone do Przycinania
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Stopnie przycięcia 3
Materiał ostrza Stal nierdzewna
Liczba dołączonych głowic 3
Zawartość opakowania: 1 x Akumulator 1 x Maszynka do strzyżenia włosów
Kolor Czarny

Producent: BaByliss

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image