Opinie klientów:

Oferta: Expressbuy
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Opis | KompatybilnośćUchwyt wykonany z wytrzymałego na odkształcenia aluminium oraz solidnych elementów z tworzywa sztucznego. Dzięki udoskonalonej konstrukcji posiada zredukowaną do minimum wagę, a jego kształt jest idealnie dopasowany do kształu samego smartfona tak, aby precyzyjnie do niego przylegał oraz zapewniał stabilność mocowania w każdych warunkach. Nowatorska forma zamknięcia bazująca na plastikowych kątownikach dociskanych do narożników telefonu za pośrednictwem regulowanych pasków silikonowych dodatkowo stabilizuje i zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami i drganiami.
Wraz z uchwytem dostarczane są adaptery pozwalające na bezpośrednie umiejscowienie go na kierownicy roweru czy motocykla.Lista kompatybilnych urządzeń
Apple iPhone 5, 5s, 5c
Uwaga!
Tabele kompatybilności aktualizowane są w określonych odstępach czasu, co powoduje, iż nowe modele urządzeń mogły nie zostać jeszcze w nich uwzględnione. W celu uzyskania całkowitej pewności co do kompatybilności akcesorium, przejdź do karty interesującego Cię modelu urządzenia, a następnie sprawdź zakładkę akcesoria.
//

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje


Producent:Touratech

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.