Opis

„Uprzątnij koło siebie. Zobacz, co jest ważne. Czego naprawdę chcesz” - mówi jedna z bohaterek z tomu opowiadań „Upoważnienie do szczęścia”. I choć myśli o reklamowym sloganie, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to jej - nasza, moja - podświadomość woła z otchłani zagubienia: Przypomnij sobie, co jest najważniejsze! Przecież wiedziałaś, wiesz! Nie potrzebujesz niczyjego upoważnienia do szczęścia!

Ale nawet kiedy to szczęście staje na progu naszego domu, nie zawsze potrafimy je dostrzec. Bo akurat zajmuje nas coś innego ogromnie ważnego - jakaś kariera, jakieś ambicje, miraże jakieś, walka o coś, czemu przykleiliśmy plakietkę „miłość”, a co wcale miłością nie jest. Czasem zapominamy, co w życiu jest naprawdę ważne. Katarzyna Grochola nam o tym przypomina.

Katarzyna Grochola wydała dotychczas „Przegryźć dżdżownicę”, „Nigdy w życiu”, „Podanie o miłość”, „Serce na temblaku” i wspólnie z Andrzejem Wiśniewskim „Związki i rozwiązki”. Jest również scenarzystką, autorką nagradzanych sztuk teatralnych, pisze też felietony.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2008
Autor Katarzyna Grochola
Wydawca Wydawnictwo Literackie
Format 198x122
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 296
Podkategoria Literatura piękna polska
ISBN 9788308042489

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.