Opis

Pierwsza część bestellerowej serii New York Timesa Wodospady Cienia!

Życie nastoletniej Kylie Galen nie jest łatwe. Umiera jej ukochana babcia, rzuca ją chłopak, jej rodzice się rozstają, a w dodatku ciągle widuje dziwną postać, której nikt poza nią zdaje się nie zauważać… Pewnego wieczora Kylie Galen ląduje na nieodpowiedniej imprezie z nieodpowiednimi ludźmi, i to zmienia jej życie na zawsze. Za radą psychologa matka wysyła ją do Wodospadów Cienia – na obóz dla trudnej młodzieży. Już w drodze do obozu Kylie przekonuje się, że określenie „trudna” niezupełnie określa jej współobozowiczów.

Kylie nigdy nie czuła się całkiem normalna, ale nie wierzy też w to, że jej miejsce jest wśród tych, jej zdaniem, „dziwolągów”. Mieszkańcy Wodospadów Cienia twierdzą jednak, że przybyła tu nie bez powodu, ponieważ wiele wskazuje na to, że jest jedną z nich – między innymi to, że urodziła się o północy. Mimo to nikt nie wie, kim tak naprawdę jest…

Jakby życie nie było wystarczająco skomplikowane, na scenie pojawiają się Derek i Lucas. Są bardzo różni, ale obaj zajmują znaczące miejsce w sercu dziewczyny.

Chociaż Kylie niczego nie jest pewna, jedna rzecz staje się dla niej absolutnie jasna. To właśnie tu, w Wodospadach Cienia, jest jej miejsce.

O autorce:
C. C. Hunter (Christie Craig) pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Urodziła się w Alabamie. W dzieciństwie biegała na bosaka, łapała świetliki i często ratowała potencjalnych królewiczów - w postaci ropuch - przed swoimi braćmi. Dziś wciąż fascynują ją świetliki, ale na ogół chodzi w butach i zajmuje się raczej ratowaniem ssaków. Mieszka w Teksasie razem z czterema ocalonymi kotami, psem i królewiczem-mężem, który jednak nigdy nie był żabą. Gdy nie pisze, czyta, spędza czas z rodziną albo robi zdjęcia. Chętnie spotyka się z czytelnikami i opowiada o tym, jak pisać. Jest autorką bestsellerowej serii Wodospady Cienia.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor C. C. Hunter
Wydawca Feeria
Format: 205x140
Rodzaj Dla młodzieży
Język polski
Ilość stron 368
Podkategoria Książki dla młodzieży
ISBN 9788372293619

Producent:Feeria

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.